Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 20 éves férfiba?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt megismertem egy 20 éves férfit aki teljesen összezavart. Én 14 éves vagyok tehát világos hogy nem lehet köztünk semmi de mit tegyek? Minden nap sírok és annyira rossz az egész.. Valahogy azt érzem hogy ő számomra a tökéletes pár ami egészen abszurd. Lehet ez egyàltalán szerelem? Vagy csak fellángolás?
2014. febr. 26. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Fellángolás. Ennyi. Fiatal vagy majd kinövöd.
2014. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De öregnek érzem most magam.
2014. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20 évesen ő még nem férfi... inkább próbálj a jövődre meg a sulira koncentrálni, és lehet h ha egymásnak vagytok rendelve, akkor pár év múlva összehoz az élet, és ha te leszel 20 ő meg 26 akkor nem lesz már "olyan nagy" az a korkülönbség! :) 23/L
2014. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Van aki 20évesen is férfi, van aki 25évesen sem. Nem tudhatod.
2014. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha fellángolás akkor miért érzem azt hogy vele akarom leélni az életem?
2014. febr. 26. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:

hidd el hogy elmúlik

ennyi idősen még nem érezhetsz ilyet

illetve azt hiszed hogy érzel, tudom

de hidd el hogy túlleszel rajta :)

ennyi idősen még nagyon naív az ember, akárkibe képes beleszeretni, legalább is azt hiszi

2014. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 20 vagyok és adnék esélyt a dolognak, de puncira is vágyom az a baj :( te meg el fogod rejteni előlem :(
2014. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Háát legalább 2 évet várni kéne még vele:/ akkor 16-22 az már jobb. De azért háát nemtudom mit tehetnél, én 21 vagy de egy 14éves csajjal nagyon nem jönnék össze. 16 az alsó határ nálam most kb.
2014. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!