Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem a legjobb barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Röviden a legjobb barátom fú és a hétvégén volt 18 éves én 17 vagyok és már 12 éves korunk óta legjobb barátok vagyunk. Tényleg nagyon közel állunk egymáshoz. De a múlt héten a haverjai azzal kezdték szivatni hogy biztos belém van zúgva mi meg kiröhögtük őket. Ők azt mondták hogy ha tényleg nincs köztünk semmi akkor csókoljon meg. Ő meg megtette. Én pedig lefagytam, mintha pillangók repkedtek volna a gyomromban és azóta nem tudok másra gondolni. Én tényleg azt hittem hogy csak barátként gondolok rá de ezek szerint nem. Most mit tegyek? ( Elmondani nem fogom, léci olyanokat ne is írjatok. )
2014. febr. 14. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna hagynod, hogy megcsókoljon. Legalábbis nekem tuti megalázó lett volna, és ha annyira jó barátod, nem is értem, hogy miért tett veled ilyet. Tisztázd magadban az érzéseidet, egyébként ha annyira jól ismeritek egymást, észre fogja venni, hogy megváltoztál, és valószínűleg rá is fog kérdezni. Ha ez megtörténik, a helyedben őszinte lennék.
2014. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyeljel le egy lepkehalot :)
2014. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak üzenem hogy nem számítottam rá hogy tényleg megteszi, tök hirtelen jött én meg mint írtam nem tudtam reagálni sem.
2014. febr. 14. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem: pontosan ugy, ahogy most te is tiprodsz, a baratod is biztos szervezkedett a haverjaival, hogy hogyan tudna megcsokolni. Gondolom a haverjaival talaltak ki, hogy majd Ok unszolni fogjak es erre majd megtortenik a csok.


Szerintem nem kell semmit sem tenned, ha jol latom ez egy ongerjeszto folyanat es mar elkezdodott. Vard meg, hogy mit lep a fiu ... de ha majd beszeltek rola, akkor legyel oszinte.

2014. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már a felvetés is hülyeség volt, hogy csókoljon meg ha nem szeret. Mert ha szeret, akkor nem csókol meg? Mi ebben a logika?


Nagyon nyakatekert gondolatmenet, de nem lehet, hogy ő szervezte így le a dolgot?


Amúgy ha tényleg úgy érzed, hogy beleszerettél, a legjobb, ha tisztázzátok a dolgot! Vagy mit csinálsz, ha ő meg összejön egy lánnyal? Az biztosan tövig nyomja a szívedben a kést és még rosszabbul leszel! Beszélj vele!

2014. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!