Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közelítsek felé hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek felé hogy ne legyek nyomulós? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos,a fiú egy évvel idősebb nálam (14 éves),két éve ismerjük egymást.Nekem már azóta mióta megláttam nagyon bejön,jól ismerem.Ő is ismer...valamilyen szinten...A barátaival is jóba vagyok,szóval teljesen jól eltudunk beszélgetni,de sajnos suliban beszélünk meg facen,de ott is keveset...Mások szerint is összepasszolunk,én nem azt akarom hogy azonnal járjunk meg minden,hanem hogy először barátok legyünk...Ha facen fent van,ráakarok írni hogy beszélgessünk,de nem tudom mit mondjak,miről kérdezzek..Nagyon szeretem,hogyan közelítsek felé?:(

2014. márc. 1. 22:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jól írok verseket,így is vallottam be neki valentín napon egy levélben hogy szeretem,a suliban rám mosolygott és azt mondta megkapta,írta facen hogy nagyon jó..mi legyen?
2014. márc. 1. 22:22
 2/3 anonim válasza:
100%
Hát ha a levélre azt mondta, hogy nagyon jó akkor neki is bejössz nem? Ha írni akarsz neki kérdezd meg mi volt a suliban vagy akár hívd el valahova suli után. Mekibe vagy KFC-be nem tudom hová járnak az ilyen korúak mostanság. Nem egy randira csak mondjuk kajálni valahova. Elmondhatnád neki, hogy mit érzel szemtől szembe
2014. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :))
2014. márc. 3. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!