Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet tartós egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet tartós egy nyomulós, nagyszájú, ivós csaj és egy normális, művelt fiatalember kapcsolata?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kb 1 hónap és lefekszik egy másik pasival.
2013. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell, hogy keserítelek, de erre nagyon csekély esély van, hogy tartós kapcsolat legyen.
2013. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*keserítselek
2013. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Hát én lány vagyok, de ha fiú lennék, nem kezdenék ilyen csajjal.

Annál undorítóbb, mint amikor egy nő iszik, nem sok van! (mármint rendszeresen)

Ha a normális, művelt fiatalember egy ilyen nagyszájú, közönséges perszónával szóba áll, akkor ott is vannak gondok!

2013. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Iszik, cigizik, tapad , ragad a pasira, aki meg hozza-viszi, mert egy igen jó módban élő fiatalemberről van szó...
2013. aug. 20. 09:37
 6/9 anonim ***** válasza:
T. kérdező. Mennyiben érint ez Téged,édesanyja vagy,esetleg rokona,vagy Te szeretnél a barátnője lenni? Van sok ilyen eset,az "ügyefogyott fiú" és egy rafinált nő kapcsolata.
2013. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a volt szerelme. Teljesen ellentétem.
2013. aug. 20. 10:05
 8/9 A kérdező kommentje:
De nem féltékenységből kérdezem, csupán teljesen meg vagyok döbbenve, hogy egy ilyen személyt választott.....
2013. aug. 20. 10:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Valami ízlésficama van a srácnak, az biztos.

Ennek ellenére, mindig vannak ilyenek, sajnos.

Én a helyedben örülnék neki, hogy megszabadultam tőle, éljenek boldogan. Ilyen esetben a srác is hibás, amiért ilyen nőt választott. Csak majd nehogy az legyen, hogy a csaj orrba-szájba csalja fűvel-fával és hozzád menjen sírni...

2013. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!