Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mások szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mások szerint besoroltam a barátzónába.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, évfolyamtársak vagyunk (10. oszt, én már 1-2 hónapja tudom hogy belém van esve, de 2 évig jó barátok voltunk, a szüleink is jóban vannak, és az évfolyamból is sokan akarták hogy összejöjjünk. Pár hete elhívott, kajálni, és beleegyeztem, azóta többet voltunk együtt. Majd egy beszélgetés közben elmondta hogy szeret (amit én már régóta tudtam), és megkérdezte járnák-e vele, így utólag nem tudom miért de igent mondtam. 1-2 hete vagyunk együtt, de úgy érzem nem tudom másnak tekinteni, mint egy sima barátnak. Egy idő után kicsit sok volt az hogy nagyon sokat voltam vele(egy suliba járunk). A probléma ott kezdődik hogy nem akarok vele szakítani mert sajnálom (látom rajta hogy régóta várta hogy összejöjjünk), és egy csomóan kérdeznék hogy miért.

2014. márc. 2. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mar ne is haragudj de eleg buta vagy. Tàlalj ki neki mihamarabb, és szakíts meg vele minden kapcsolatot. Sürgősen!!! A sràc érdekében, többet ne is beszélj vele.
2014. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de épp az a baj hogy már rég megtettem volna ha nem egy suliba járnánk, és ne találkoznék vele minden nap, de nem is akarok rosszba lenni vele
2014. márc. 2. 19:03
 3/5 Kajaaa :) válasza:
Ez teljes mértékben igaz. De ha csak egy barátnak érzed akkor mondd el neki. Egy kapcsolatban fő az őszinteség :) Mondd el neki azt amit most ide leírtál.
2014. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb szakíts vele. Nem kell azért együtt járnod valakivel, mert ő akarja, vagy mert mások akarják! Ide a TE akaratod is kell!

Mondd el neki, hogy nem vagy belé szerelmes, de nem szeretnéd, ha haragudna rád és rosszban lennétek. A "legyünk barátok" szöveget hanyagold, a legtöbb fiú megalázónak tartja. Ha mások kérdezik, miért lett vége, mondd el nekik is, hogy nem vagy szerelmes - nem tudom, mit nem lehet ezen érteni.

"Mások szerint besoroltam a barátzónába." - És?? Kit érdekel?

2014. márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké, igazatok van

köszönöm

2014. márc. 3. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!