Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány kerülhet barátzónába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány kerülhet barátzónába egy fiúnál? És ha igen, ki tud kerülni belőle?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, igazából már 5 éve egy osztályba járunk(általános és gimi is egyben a sulink), mindig is jóban voltunk, de az utóbbi fél évben elkezdett tetszeni. Padtársak vagyunk, sokat dumálunk, de inkább haveri módon. Párszor hívott már bulizni, csak sajnos ismerem a baráti körét, olyan "füves" arcok, semmi kedvem velük is lógni, kettesben viszont még nem hívott el a srác. És én nem tudom, hogy most csak mint haver érdeklem, vagy mint lány is. Mert ha tetszem neki, akkor miért nem mutatja ki? Vagy lehet, hogy azzal, hogy nem mentem el bulizni(beszívni) velük, elbizonytalanítottam? Mert egyébként elég visszahúzódó srác, az osztályból kb. 2 emberrel van még rajtam kívül jóban.

Szerintetek érdeklem? Vagy csak havernak tekint?(Nem vagyok ronda, szóval nem hinném, hogy a külsőm miatt ne jönnék be neki.)

16l a fiú 17



2013. jan. 24. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Biztos bejössz neki valamilyen szinten.
2013. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
villants cicit, nekem bejött.
2013. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ga visszahuzódó akkor ne várd, hogy nyílt színen valjon neked szerelmet. Mi lenne ha te hivnád el? Nézd meg mi az érdeklődési köre és kérj töle valami mondvacsinált segítséget. A pasik buknak a "gyámolitásra szoruló" hölgyekre. :)
2013. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen. Ott kell hagyni a pi.csába az ilyet, nem is igazi férfi!!!


21/N

2013. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kerülhetsz, ha a túl kedves jóbarát vagy, aki mindig segít, meghallgatja amikor egy flegma csaj "bántotta", stb., törődik vele, kicsit mintha az anyukája, huga, nővére lenne, vagy a haverja. Végül talán (ha nincs más) lefeküdne veled, de kb. ennyi, lányként nem tudod felizgatni.

Persze ez nem feltétlen lesz így! :)

2013. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az elhívásra én is gondoltam már, csak fogalmam sincs hova. Mondjuk lehet, hogy megvárom a jó időt, mikor már lehet menni sétálni, vagy valami.
2013. jan. 24. 22:18
 7/11 anonim ***** válasza:

"(Nem vagyok ronda, szóval nem hinném, hogy a külsőm miatt ne jönnék be neki.)"


Nem függ a dolog attól, ronda vagy-e. A viselkedésedtől függ. Együtt nőttetek fel, mindig jóbarátok voltatok, gondolom mindig ott voltál, segítetted, kedves voltál, neki adtál igazat, stb.

2013. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy nem voltunk kifejezetten barátok, most is inkább csak havernak mondanám. És ezt is csak úgy fél éve, előtte is elvoltunk, de nem igazán beszéltünk sokat. Szóval ez nem az a "legjobb barátságból szerelem" dolog, igazából még csak most kezd kialakulni egy esetleges barátság.
2013. jan. 24. 22:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor van rá esélyed, hogy észrevegyen. :)
2013. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam jóba osztálytársammal, azt akarta legyünk padtársak, azok lettünk. Én bele voltam zúgva, de úgy éreztem, barátzónában vagyok. Aztán mit ad Isten összejöttünk, ez már egy éve. Szóval ki lehet onnan kerülni, az biztos.
2013. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!