Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor tud elmúlni egy szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tud elmúlni egy szerelem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem tőletek hogy volt egy egy éves kapcsolatom és szakított velem a lány mert ki hűlt neki... tényleg ki hűlt neki vagy csak nem akarja le kötni magát és nem akarja elmondani? azt mondta hogy már nem szerelmes belém mert nem volt meg az a szikra... de én voltam neki a második szerelme. pedig az első kapcsolata csak 2 hónapig tartott nem is szerette azt az illetőt és én miattam szakított vele 1 évig voltunk együtt... MINDENT megtettem azért hogy jó legyek neki de egyszerűen az utóbbi hónapokban elkezdtünk mindenen veszekedni és szakított velem mert hogy nem bírja és hogy nem boldog így... pedig nem úgy látszott mindig az volt amikor velem volt és most meg egyszerűen csak a barátságomat akarja még esélyt se akar adni pedig én szeretem és bármit megtennék azért hogy újból megengedje azt hogy alakuljon köztünk ez a dolog... meg kérdeztem tőle hogy ahhoz mit szólna ha én elfogadom a barátságot és tiszteletben tartom de ő engedje alakulni ezt a dolgot köztünk azt mondta hogy átgondolja... ez volt 2 napja de előtte is sokat hisztiztem neki mert mindig valamelyikőnk felhozott egy hasonló témát és mindig oda lyukadtunk ki és a végére azt mondta mindig hogy nem... de most gondolkodás elé sikerült hoznom... nem tudom mit csináljak ez az első kapcsolatom mindenki mondja hogy majd lesz jobb is meg lépjek tovább de nem akarok más kapcsolatba bele menni nekem csak ő kell :( ja igen és nem fiú van az ügyben... szakítás óta másfél hónap telt el... szerintetek mit javasoltok? de ne azt mondjátok hogy lépjek tovább... hanem hogy ilyenkor ki mit csinálna valami ötlet kéne... előre is köszönöm a válaszokat! és elnézést kérek a helyesírásért!

2014. márc. 3. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ki mondta, hogy lépj tovább? Éld bele magad mégjobban, lehetőleg görcsölj rá nagyon a témára. 10 percenként nézd meg, hogy zöld-e a neve mellett. Próbáld meg kibírni, hogy nem írsz rá, és amint fennt látod írj rá. Nosztalgiázzatok, hozz fel minél több témát a múltról. Hívd el sétálni baráti beszélgetés ürüggyel, aztán este kérdezz rá mi lenne, ha folytatnátok. Most komolyan soroljam tovább? Hiába írnánk az ellenkezőét akkor is ezeket fogod tenni (Valószínűleg)...
2014. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"vagy csak nem akarja le kötni magát"

Erre csak azt tudom mondani: aki szerelmes, az nem azon fog agyalni, hogy "Úristen, most lekötöttem magam hozzá". Meg a szerelmet nem fogja börtönnek tekinteni. Egy járás amúgy sem kötelez házasságra, az meg, hogy mással nem kamatyol közben, egy szerelmes embernek nem is kötöttség.

2014. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem :) jólvan csak mondom tapasztalatlan vagyok és kíváncsi vagyok mások véleményeire...
2014. márc. 3. 13:57
 4/6 anonim válasza:

Hát nem tudom h ez hogy jön ide vagy segít e de azért leírom. Szóval év elején elkezdett tetszeni egy srác és őrülten beleszerettem, de nem mertem elmondani neki, magamban tartottam. Szörnyű érzés volt, azt hittem sosem lesz vége és nem fogom tudni elfelejteni. Aztán fél év elteltével jobb lett. Kezdtem elfelejteni. És most úgy érzem, nem akarok már tőle semmit. Csak egy jó haverként szeretnék ránézni. Nem értem én sem, de ez van. Időnként pedig nem tudom mit akarok. De azt hiszem már csak a barátságára vágyom, nem többre. Ja am ő erről nem tudott:). Bocs h ilyen hosszúra sikeredett, meg ha vannak benne hibák de telóról írtam;)

14/l

2014. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lánygyermekem is hasonló cipőben jár,de Ő a másik "oldalon" van.

Az első kérdésedre a felelet. Elmúlik a szerelem ha jön egy másik.

A következőre. Nem gondolod,hogy a lány most csak a tanulásra vagy a munkára akar koncentrálni,nem akarja lekötni magát?! Ne lihegjél a sarkában, adj élhető teret neki. Pláne ha nincs is az a bizonyos harmadik személy. Az én lányom sincs ideje kapcsolatra,mert a tanulásra és mellette a rábízott feladattal foglalkozik.Örül ha este 11 kor ágyban van mert reggel korán kell. Szerinte még nem késett le semmiről. Találj Te is más elfoglaltságot és ne "zaklasd"! Jelentkezni fog ha ott lesz az ideje! Sok sikert!

2014. márc. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de... arra is gondoltam
2014. márc. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!