Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem engedi meg anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi meg anyukám hogy nálunk aludjon a barátom?

Figyelt kérdés

lassan egy éve együtt vagyunk a barátommal anyukám is jól ismeri az elején nem igazán volt oda érte de most már ahogy látom megbarátkozott vele. Már lefeküdtünk egymással szóval amiatt szerintem nem mondhatná azt hogy nem... ha meg megkérdezem hogy miért nem akkor csak annyit mond hogy felesleges itt aludnia mert úgyis itt lakik egy városba meg miért akarok vele aludni?

17L 18F



2014. márc. 3. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle kisasszony
2014. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja hogy a családi szentélyben, ahol ő is él, az ő kicsi lány felhúzásra kerüljön valaki által.
2014. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az a gond hogy számtalanszor megkérdeztem már... és egy olyan indokot nem mond ami normális lenne..
2014. márc. 3. 17:10
 4/17 A kérdező kommentje:
nem kell együtt alvás a szexhez szerintem :D
2014. márc. 3. 17:10
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád nem akar fültanúja lenni annak, ahogy az édes pici lányát döngetik a szomszédos szobában.
2014. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
istenem...mondom attól h nem alszik itt akkor is van szex-.-
2014. márc. 3. 21:12
 7/17 anonim ***** válasza:
értettem én elsőre is, ne aggódjál :D én csak azt mondtam, hogy anyukádék nem kíváncsiak a szexuális életedre, nem pedig azt, hogy el akarnak tiltani tőle.
2014. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
akkor viszont elnézést :) Csak azt nem értem hogy a testvérem párja aludhatott itt úgy hogy volt h majdnem egy hétig itt volt az én barátom pedig egy éjszakára nem aludhat itt..
2014. márc. 4. 15:05
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Akkor anyukad kivetelezik a testvereddel. nem szep dolog...


Kedves kommentelok, ha mar anyukaja gyereket csinalt, nem gondolt bele, hogy felno a gyerek, s majd sajat kapcsolata lesz, es mino bun meg a szexre is vagyni fog??


Mert naluk sem volt ez maskepp.


Anyukad onzo...

2014. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
"Anyukad onzo..." - mondja az utsó, én merészebb lennék: anyukád irigy...
2014. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!