Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megengednétek, hogy a 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek, hogy a 18 éves lányotok a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés

A félreértés elkerülése miatt: én a 18 éves lány vagyok. Jól tanulok, végzős vagyok a gimnáziumomban, bulizni nem nagyon járok. A barátom az évfolyamtársam, a szüleim jól ismerik, 7 hónapja vagyunk együtt.

Már lefeküdtünk, de a szüleim ezt "elvileg" nem tudják. Igazából főleg a kíváncsiság vezérel, hogy megisnerjek különböző álláspontokat. Köszi!


2014. febr. 3. 22:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
ja, 18 éves már felnőtt.
2014. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
így igen!
2014. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
yep
2014. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Az alapján, amit írtál igen.
2014. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem vagyok egy a világ dolgaira naivan ráeszmélő amish,akkor már korábban is.
2014. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ha ismerném a srácot és tudnám, hogy rendes, akkor minden további nélkül megengedném.
2014. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 ASOT ***** válasza:
nocsak nocsak úgy látom egy régi ismerős arc is visszatért ide Csefy...
2014. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Meg, de miért kell itt engedély? Egyszerűen közöld, hogy a barátodnál alszol.
2014. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 WheneverYouWant ***** válasza:
Az hogy 7 hónapja vagytok együtt még nem azt jelenti hogy meg fogják engedni... Meg kell ismerniük a srácot hogy megbízhassanak benne. Fontos hogy mennyit volt nálatok a srác, mennyit beszélgetett a szüleiddel. Ezek ha nem voltak meg akkor szerintem elég nehéz lesz őket rábeszélni.
2014. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
már előbb is megengedtem volna
2014. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!