Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan akadtam ki a barátnőmr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki a barátnőmre, kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk, picivel több mint fél éve járunk, és most az elmúlt 2 hétben egyáltalán nem láttuk egymást. (iskolai dolgok miatt, vizsga stb.) említettem neki hogy mennyire hiányzik, írta hogy én is neki nagyon, de ezt feleltem rá "nem kötekedés képpen mondom ezt neked de ha annyira hiányoztam volna akkor szántál volna rám egy fél órát legalább." Merthogy tényleg csak hétvégente találkozunk. Én is középsulis vagyok de nekem ne mesélje be senki sem hogy 24 órából 24-et tanul végig és nincs szünet. mindig csak a kifogás, mintha nem is akarna találkozni csak akkor amikor "kötelező".

Azt is megértem hogy ő a nő és nekünk pasiknak sokat kell nyelnünk miattuk, de most tényleg olyan sokat kérek tőle?

Azt is írtam neki hogy most már picit elment a kedvem a találkozástól is. Már annyira nem akarom látni mert picit haragudnék rá...



2014. márc. 3. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi nem tudjuk h ti mit éreztek...
2014. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kristóf te vagy?
2014. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy tényleg annyi a dolga, hogy nem ér rá, de az is lehet, hogy csak kifogás, Ezt sajnos neked kell érezned... :/
2014. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Moszuke ***** válasza:

ha valakinek ennyire tömve van az élete annak akkor minek párkapcsolat? hol van az az idő amit együtt tölthettek? heti 5perc nem elég egy kapcsolat ápolásához.

ha nem megy nem kell erőltetni. ha nincs ideje, nem fér bele az életébe egy kapcsolat akkor ennyi, nincs miről beszélni

2014. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindketten szeretjük egymást az biztos, csak nekem ez olyan mintha szándékos kifogásnak találja azt hogy neki dolga van meg suli meg minden...
2014. márc. 3. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok vészmadár lenni de nálunk ugyan ez volt.

Mindig hétköznap nagyon sok dolga volt. Csak hétvégén tudtunk találkozni. Aztán szóvá tettem ezt neki, hogy néha találkozhatnánk hétköznap is. Néha találkoztunk. Aztán meg ő dobott engem, mert besokallt.

Egy két tini pica nem érti meg, hogy kell elég idő egymásra.

2014. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!