Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szóltok ehhez? A lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok ehhez? A lány évfolyamtársam hajt a barátnőmre.

Figyelt kérdés

Ősszel kezdtem az egyetemet, ahol hamar megbarátkoztam egy lánnyal, aki biszexuális. Amikor csak lehetőségem van rá, elhozom magunkhoz a barátnőmet (3 éve vagyunk együtt), hogy időt töltsek vele, meg jövőre ő is ugyanide jön. Nagyon kedves lány, hamar megkedvelték egymást a haverjaimmal.

A helyzet: a bi csaj elkezdett nyomulni a barátnőmre. Ő csak kedvességnek fogja fel, de mindenki szólt már nekem, hogy figyeljek, mert ebből még baj lehet.

Szerintetek mit tegyek? 19/f


2014. jan. 5. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélj le egy hármast. Ha nem érdekel a dolog, akkor viszont beszéld meg a bi csajjal, hogy mi a helyzet.
2014. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xtazin ***** válasza:
100%
Barátnőd biszex ? Ha nem akkor nem hiszem hogy aggódnod kéne.
2014. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont :D
2014. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy 3-ból nem lehet baj csak jó:D
2014. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok hármast, jól megvagyok a barátnőmmel minden téren, ez kilőve.
2014. jan. 5. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor üljetek le 3-ban és fehéren-feketén mondjátok meg neki:nem lehet
2014. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani! Mit gondolsz bevallja, hogy a csajodra hajt és hogy "bocsi"?? Nem kell lépned hanem vidd el barátnőd valami romantikus helyre és ne a bi csajjal pletyizzetek.
2014. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!