Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja egy okos, huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja egy okos, huszonéves nő, hogy térdenkúszva kérjek tőle bocsánatot? Már tettem egy csomó más gesztust, jól tudja hogy nem tudom kimutatni az érzelmeimet. Miért nem elég ez neki?

Figyelt kérdés

24-ek vagyunk mindketten. A hét elején összevesztünk a barátnőmmel/élettársammal azon, hogy elmondtam a szüleinek valamit amit nem szabadott volna (hogy befizettünk egy nyaralásra - szülők elött még nem szabadott volna mondanom, mert nem tetszik nekik, de nagyon őszinte vagyok és nem tudok hazudni). Azóta hozzám se szól mert jól összevesztek vele a szülei. A testvére házat épít magának és nekik rosszul esett hogy mi az ő nehéz anyagi körülményeik ellenére nyaralgatni megyünk (5 éve vagyunk együtt, most lesz az első közös nyaralás).


Hogy kiengeszteljem vettem neki virágot és csokit, de "nem hatja meg". Pedig tudja hogy nem vagyok a szavak embere és így fejezem ki az érzéseimet.


Miért várja tőlem hogy sírva, térdenállva kérjek bocsánatot? Amúgy egy diplomás, értelmiségi, jól kereső nőről beszélünk.


2014. jan. 30. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja van? Nem a te hibád, hogy idióták a szülei. Kit érdekel a testvére, neki kellett volna szerintük adni a pénzetek, vagy mi? Ebből felesleges a barátnődnek ekkora ügyet csinálnia.
2014. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

S ím bebizonyosodott megint, hogy diploma nem egyenlő intelligenciával.

A te szemszögedből olvasva ostoba reakció ez a duzzogás a részéről.

2014. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Passiflora ***** válasza:
51%

"Miért várja tőlem hogy sírva, térdenállva kérjek bocsánatot?"


Megkérdezhetem, hogy miből gondolod, hogy ezt várja Tőled?


Azt írod, hogy "nagyon őszinte vagyok és nem tudok hazudni".


Mielőtt elmondtad a szüleinek azt, amit "még nem lett volna szabad elmondanod", konkrétan ígéretet tettél az élettársadnak arra, hogy Te nem mondod még el?

2014. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tettem ígéretet hogy nem mondom el. Csak ő gondolja úgy, "lehetett volna annyi eszem", hogy nem mondom el.


Amúgy igen, azt várták volna a szülők, hogy a testvérének segítsünk anyagilag. Adjunk neki "kölcsön" (amit ugye soha nem ad vissza). Az albérletükből kiköltöztek és most derült ki hogy az új házba nem tudnak beköltözni csak ha ráköltenek még 300e forintot. A mi nyaralásunk meg ennyibe kerül pont.

2014. jan. 30. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem érted a lényeget. Megkért téged, hogy NE JÁRJON A SZÁD egy bizonyos dologról, jelen esetben nyaralásról. Megkért téged, hogy ne mond el, te meg nem tudtad befogni...persze hogy mérges.


Ha szerinted nem jogos a haragja akkor veled van baj. Itt a legnagyobb probléma az, hogy megszegted az ígéreted. Így hogy bízzon benned? Igaza van.

2014. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

"Nem tettem ígéretet" ezen mit nem értesz?


Szerintem meg magánügy ki mit nem tud megengedni magának.Én se adnék "kölcsön".


Pláne, ha te kerested meg azt a pénzt ,te döntöd el mire költöd.

2014. márc. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát , ha már ígérgetni kell hogy egy pár a magánügyeit ne teregesse ki valamelyik fél, ott is baj van, de mind1. Szerintem ez alap. De Mindenki úgy él ahogy akar. Mivel a lányt bántja a dolog, valószínűleg hasonlóképp gondolkodik mint én.
2014. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!