Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan rendőr barátnő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan rendőr barátnő, aki megbízik a párjában?

Figyelt kérdés

Nekem elég durva tapasztalataim vannak, nyilván van kivétel, de nagy %-ban kihasználják az egyenruha "előnyeit" és abszolút nem hűségesek. Ismerek olyan rendőr barátnőt is, akit már mindenki sajnál kb. mert tudják a pasiról, hogy összevissza nőzik. Ez főleg olyan rendőrökre jellemző, akik fiatalabbak és sokat küldik őket kihelyezett szolgálatra és szinte soha nincsenek egy helyen .

De ez még nem ok a hűtlenségre vagy igen?

Ezt hogy látjátok?

Az "érintettek" véleménye érdekelne elsősorban és őszintén.


Egy lány....



2014. márc. 4. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ettől független. Ha félre akarok dugni, akárkivel félredugok, ha az benne van. Nem kell ehhez egyenruha, meg kihelyezett meló.
2014. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy része nem hűséges egy hosszútávú kapcsolatban, ez így van a mai világban sajnos, az én véleményem, hogy ha nem lenne rendőr akkor is találna lehetőséget arra, hogy félrelépjen.
2014. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De ez olyan szomorú :( 2-esnek sajnos igaza van.

Persze, hogy nem kell egyenruha a megcsaláshoz.

De azt sem értem, hogy egy fiatal nő miért tűri el sok évig a megcsalást, pedig már kb. mindenki tudja sőt ő is érzi az tuti. Nem hiszi el magáról, hogy többet ér ennél.

De az ilyen férfiakat sem értem. Egy ideig oké lehet hogy megy jobbra- balra, nőről nőre de egy idő után nem vágyik egy valakire akivel minden jó? És amellett kitartani?

2014. márc. 4. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Egy életerős, nők szemében is vonzó férfiból nehéz kiölni azt a természetes késztetést, hogy ne érezzen vágyat más jó nők testére is. Nőknek ezt nem lehet elmagyarázni.


Igazából normális férfi ezt úgy rendezi le magában, hogy kitartok feleségem, gyerekeim mellett, de közben jár nekem egy kis szórakozás (bármikor a föld alá kerülhet az ember, korunk női elvárásait nem mi alkottuk), tudom hogy van kockázat, feleségem amilyen önérzetes nő simán kirak, amit nem akarok, mert tényleg szeretem, becsülöm.

2014. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Máshogy éljük meg a szerelmet szerintem, neked úgy jó, persze én is érzek késztetést rá, ha egy lány rám nyomul, hogy belemenjek, de általában a következő gondolatom az, hogy mennyi energiát fektetett a párom ebbe a kapcsolatba, hogy mennyi bizalom épült fel közöttünk, hogy mennyit akarok még vele lenni, és mennyire fájdalmat okoznék neki egy ilyen tettel.
2014. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4: Kis pontosítás: nem szereted, nem becsülöd.
2014. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan rendőrt, aki nős és -a 4-es válaszolóhoz hasonlóan- nagyon szereti a feleségét meg minden, de amikor alkalma adódik rá, félrelép.

Szerintem ez nem az egyenruhával van összefüggésben, maga a pasi ilyen.

2014. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A 4-es válaszoló vajon akkor is ilyen könnyedén venné, ha ugyanezt az elvet vallaná a felesége is, hogy tisztel és becsül (????!!!) téged, de amikor tud és van rá alkalom félrelép??

Szerintem az már nem lenne ilyen természetes és magától értetődő.

Nem ítélkezem, csak ez egy nagyon rossz duma, hogy a "nők ezt nem érthetik".

A hűség döntés kérdése, és pont azért, mert vagy SZERETEM és BECSÜLÖM a párom vagy NEM! Nincs köztes út!

2014. márc. 19. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!