Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan 2 éve nem lépek rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2 éve nem lépek rajta túl (? )

Figyelt kérdés

Két éve voltam először igazán szerelmes.. 15 évesen. Nyáron találkoztam a fiúval, akivel távkapcsolatban voltunk, de inkább olyan "se veled se nélküled" dolog volt. Nagyon, nagyon szerettem és ő is engem, csak hát a távolság..meg a féltékenykedése...

Jártunk, szakítottunk, jártunk, szakítottunk és így volt még párszor.


Azóta végleg vége, volt már egy három hónapos (távkapcs ez is), egy egy hónapos és most egy már 4 hónapja tartó kapcsolatom. Nagyon szeretem a mostani barátomat, vele tervezem a jövőm, és ez kölcsönös. Mégis ha eszembe jut a tavalyelőtti nyár és az azt követő kb. egy év, amíg csak AZT a fiút szerettem... összeszorul a szívem és a sírás fojtogat. Most is véletlenül ráakadtam egy dobozra, amiben a róla szóló emlékeket tartottam régen, és minden eszembe jutott, és nagyon rossz érzés. Szeretem a barátomat, de mégsem tudok túllépni az első szerelmemen. (A mostani barátom a második igazi szerelmem.)


Mégis mit tegyek, vagy ez mikor fog elmúlni?


(egy hónap múlva) 17L



2014. márc. 4. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Hajlamos vagy a múltat a valóságosnál szebbnek beállítani. Pedig nem lehetett az az első szerelem olyan tökéletes, ha többször is szakítottatok. Próbálj meg ne csak a pozitív emlékekre koncentrálni, hanem idézd fel a problémákat is. A mostani barátod pedig, lehet, hogy nem az igazi, ha mellette ennyire felzaklat a múlt.
2014. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!