Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék magasabb? Már...

Hogyan lehetnék magasabb? Már esküszöm utcára se lépek ki lassan.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, a szüleim kicsik, a mamám is, szóval úgy nagyjából mindenki. Régen osztályból is én voltam a legmagasabb,most már mindenki meg előzött..


158cm vagyok..... Ma már nagyon sok ember 170 felett van, a lányok is, itt is olvasgattam és tényleg szinte a legtöbb magas.. Szép hosszú lábak, nagyobb ujjak, nagyobb körmök...sokkal jobb lenne!:(( elegem van az életből is már tényleg....


2011. febr. 10. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vegyél fel magassarkút.:)
2011. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem járhatom minden nap magassarkúba,főleg csak csámpások benne, nem szeretem.. buffalo-t se fogok felvenni..valami szer amitől megnövök?
2011. febr. 10. 15:05
 3/14 anonim ***** válasza:
15 éves vagy. Az ember 21 éves koráig folyamatosan nő. Én ennyi idősen kb 150 centi voltam. Most 23 vagyok és 163 centi. Nem zsiráf, de nem érzem magam kicsinek. A magassarkú nem kell, hogy 15 centis legyen. Elég 3-5 centi, és máris 161-163 vagy. Mint én tornacipőben. Vannak ezek a kockasarkú táncoscipők. Magas a sarkuk, és kénylemesek. Amúgy 158 centi 15 évesen nem olyan vészes. még kb 5-6-ot simán nőhetsz. És az átlagmagasság amúgy is 160-165 között mozog nőknél - persze ezzel lehet, én is csak magamat nyugtatom. Sok 170 centis lány akar kisebb lenni. Fel a fejjel, húzd ki magad, tornázz, attól magasabbnak tűnsz.
2011. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

jezusom mekkora hujeseg!

15 vagy!

majd megnosz!

*sohaj*

2011. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Még pár centit nőhetsz, és nem hiszem, hogy van olyan "szer", amitől többet tudnál.


De miért baj, hogy alacsony vagy? 158 cm szerintem teljesen jó! Legalább több fiúnál lesz esélyed, mert nem növöd túl őket, nyugodtan hordhatsz majd magassarkút, stb. :)

2011. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tudod mit csinálj?

Kezdj el nyújtani. Pipiskedj, nyújtsd a lábad, csináld azt, hogy elakarod érni a plafont azt képzeld el.

Én ezeket csináltam és nőttem 2-3 centit akkoriban.

Én is akkora voltam mint te. Bár idősebb vagyok, most 18 . És vagyok 162. Nem a legmagasabb. De én már elfogadtam.

És amúgy nem tudom hol laksz, de én nem látok túlzottan nagyon magas lányokat. Sőt, általában olyan 156-és 168 közötti lányokat látok. Városban lakok pedig.(Nem Budapesten)

Szóval kezdj el nyújtani még fiatal vagy szóval szerintem sokat segíthet ez.

Ja és, ha nem sikerül akkor sincs értelme annak, hogy magadat marcangolod ezzel. Ha meg a rokonságban is sok az alacsony ember, meg a szüleid is azok, akkor ez a genetikád.

2011. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Vannak ennek előnyei is! ;-) Na jól figyelj!


A fiúk a náluk alacsonyabb lányokat szeretik általában, mint ahogy a lányok is a náluk magasabb fiúkat!

Mivel te pici vagy, így sokkal több srác jöhet nálad szóba... Sokkal jobb, mintha mondjuk 178 cm magas lennél!

Mondjuk egy 167 cm magas fiú elég alacsonynak számít. De nálad magasabb, tuti inkább téged fog választani, mint egy magas lányt... Folytassam? :-)


A kisemberek igazán aranyosak, nem kell magassarkúban szenvedned, csak fogadd el magad, légy önmagad! Különben is, fogsz még nőni!

Itt egy jópofa dal:

http://www.youtube.com/watch?v=pbIjMj_7DT4

2011. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én még nálad is kisebb vagyok. És? Egy cseppet sem zavar. Közhely, de a pasik imádják az alacsony lányokat, mert cukinak tartanak minket. Ha zavar, hogy pici vagy, vegyél magassarkút. Meg van oldva: magas leszel, hosszúnak tűnik a lábad. Nah meg aztán a nagy ujjak tényleg nagy előnyO.o
2011. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, egyforma magasak vagyunk, csak én 10 évvel idősebb vagyok nálad. Ez a magasság egyáltalán nem zavaró, és még egyetlen hapsit se zavart, de meg merem kockáztatni azt a kijelentést, hogy jobban csípik az ilyen pici csajokat mint mi ;) Szóval fel a fejjel, csípd ki magad, és üdv. a zsebbombázók közt!!!:D :)
2011. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

nem, növesztőszer nincsen. de:

- egyáltalán nem baj, ha kicsi vagy, az aranyos és a pasik is szeretik. legalább nem kell azzal szenvedned, hogy a fiúk mind alacsonyabbak nálad :)

- még nőhetsz simán, bár ha az egész családod alacsony, akkor nem fogsz nagyon sokat valószínűleg.

- nyáron hordhatsz telitalpú szandálokat pl, azok simán adnak +15 centit, és még kényelmesek is. ráadásul divatosak, és te felveheted őket, mert nem fogsz mindenki fölé magasodni.

2011. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!