Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta tetszett egy srác (évek óta), nagyon bele voltam zúgva de ő ezt nem viszonozta...vagyis sokáig úgy tűnt hogy lehet belőle valami de aztán pofáraejtett és végülis nem jöttünk össze...ezek után nagyon magamba zárkóztam hetekig csak sírtam, nem ettem, nagyon sokat fogytam, és hát na szerintem ezt már nevezhetjük depressziónak. Aztán nagy nehezen túltettm magam a dolgon. Elfelejteni nem tudtam, de az érzést sikerült elnyomnom magamban és a barátaim és a családom segítségével visszanyertem az életkedvem. Kb. egy hónapja voltam egy buliban ahol ez a bizonyos srác is ott volt...tudom hogy hülyeség de féltékennyé akartam tenni úgyhogy elkezdtem táncolni egy ismeretlen fiúval...aztán megismerkedtünk és egy tünemény ez a srác. Randzgattunk, rengeteget beszélgettünk és végülis most már együtt vagyunk. Mindig is ilyen fiút akartam. A másik srácnak akibe annyi ideig tetszett pontosan ilyen személyiséget képzeltem el amilyen ez a srác. Úgy bánik velem min valami kis csodával, megbecsül nagyon, megérti sőt szereti a hülyeségeimet és tudja kezelni a kirohanásaimat..és annyira vicces folyton megnevettet és nagyon okos :)mellette különlegesnek érzem magam :) Én még szűz vagyok, ő már nem, de mondta hogy megérti hogy várni akarok és vár rám ameddig csak szeretném, és tényleg nem erőltet semmit, de azért mindg elmondja hogy mennyire csodálatos vagyok és hogy mennyire örül hogy vagyok neki.

Nos szóval az a baj h én nagyszerű srácnak tartom és szeretek vele lenni meg vonzódok is hozzá, és amikor vele vagyok olyankor eszeme se jut a "régi szerelmem"...de amikor nincs velem és van időm gondolozni olyankor azért eszeme szokott még jutni, és az az igazság ha most felbukkanna a másik és azt mondaná legyek vele, nem vagyok benne biztos hogy nemet tudnék mondani...ha a suliban találmozok a másik sráccal még mindg ugyanúgy megdobban a szívem mint régen és annyira zavarba jövök..pedig tudom hogy ő régen is csak bántott és most is csak bántana és hogy a mostani barátom tökéletes. Mégse tudok mit tenni ezellen az érzés ellen.

Szerintetek miért van ez? El fog ez múlni idővel? mit tennétek a helyemben?

18/L



2014. márc. 5. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

ne pazarolj több időt egy olyanra aki kb nem is gondolhat rád, próbáld meg valahogy elfelejteni,

vesd össze, h milyen jó/rossz tulajdonságaik vannak, mit szeretsz bennük, ha az segít,

de inkább a mostani barátodat válasz úgy igazán, mert igen ritka, aki így megbecsül

2014. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is, gondolom az első szerelmed.. fogalmam sincs mit kéne tenned, majd ha én túlléptem megmondom mi a titka :DDD
2014. márc. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!