Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni őt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Savannah :) kérdése:

Hogyan tudnám elfelejteni őt? Ő volt a bunkó vagy én szúrtam wl valamit?

Figyelt kérdés

A nyáron egy táborban (8 napos volt, és tudom régen volt) találkoztam egy fiúval és nagyon megtetszett úgy vettem észre h én is tetszem neki egyre többet voltam vele (nem nyomulósan hagytam neki teret) tök aranyos volt meg kedves. Megvolt a puszi az ölelés, a kézfogás és a csók is.(több nem 14 vagyok!!)A tábor után megadta a számát de egy ideig még nem beszéltünk mert ő ment túrázni én megy egy másik táborba mentem. Aztán meg minden nap beszélgettünk volt h én hívtam volt h ő engem és egyszer elmentünk moziba

Utána is telefonon beszélgettünk még egy párszor. Aztán egy pár napja nem hívott én meg azt vártam h Ő hívjon de nem aztán már több mint egy hete nem beszéltünk.Én meg nem is tudom...makacs voltam és nem hívtam. Elkezdődött a suli és valaki mondta h lett egy barátnője!!! De nem szakítottunk!!! Nagyon rosszul esett h még sms-ben sem volt képes annyit írni ha már úgy érzi h vége van hogy "Bocsi nem szeretnék többet találkozni" vagy valami de még mindig nem beszéltünk sehogy!! Azt hiszem megérdemelten volna ennyit. Nem akarok megint összejönni, vele, nem vagyok féltékeny de még mindig emlékszem rá hogy milyen kedves volt velem aztán se szó se beszéd járni kezd valaki mással engem meg lógva hagy...

Hogyan tudnám elfelejteni? :'(



#felejtés #Szakítás szakítás nélkül
2014. márc. 3. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
keresel egy másik srácot/kerülöd/elmondod neki ,h ez fájt neked és ò paraszt ként viselkedett + kérjen bocsánatott
2014. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!