Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik örök szerelem? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik örök szerelem? 18/L

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is szeretnek hallani! 15eves voltam a barátommal Mikot össze jöttünk es en annyira szeretem tényleg igy meg senki iránt nem éreztem es annyira felek h ki szeret belőlem mert hamar jöttünk össze :(

2014. márc. 6. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Létezik, viszonzatlan is, nemhogy viszonzott...
2014. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem létezik.
2014. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15 évesen jöttetek össze de senki iránt nem éreztél még így? miért hány pasid volt már 15 évesen?
2014. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
létezik, ismerek olyat akik 16 évesen jöttek össze, és azóta már eltelt 44 év
2014. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Pretty_Fighter ***** válasza:
Lehet egy kis idő múlva már te akarsz szabadulni tőle és utólag meg rájössz,hogy milyen jó,hogy így történt:)
2014. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
majd fogsz muhaha
2014. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja, létezik, a beteljesületlen szerelem az örök.
2014. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
3/5 talán 2 de voltak más pasik kik be szerelmes voltam, de o Fuu nagyon es ilyet tényleg nem éreztem mar együtt vagyunk 2 éve es hat a szerelem nallam erősebb es ahogy látom nalla is!!! Csak ezért tényleg sok idő el telhet megcsal hat akar es en ugy felek :/ mert tényleg annyira szeretem es nem tudnak mar szerelmes lenni :(
2014. márc. 6. 18:43
 9/18 anonim ***** válasza:

létezik, már kb 10 éve vagyok viszonzatlanul szerelmes egy srácba (de tudja), és hát igen szar ügy ...

15 évesen viszont még ráérsz, sok minden történhet

2014. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én fél éve vagyok viszonzatlanul szerelmes egy lányba... Szintén tudja és szintén szar ügy :/


16/F

2014. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!