Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlt a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel és minden tökéletes, ő az első nagy szerelmem és ő is nagyon szeret engem, de tegnap jött egy érzés és olyan fura volt. Olyan volt mintha egy idegen ember lett volna, ahogy énekelgetett nekem, mintha nem az lett volna akit én annyira szeretek. Nagyon meg is ijedtem elmondtam utánna neki, aztán mindketten sirdogáltunk meg ilyenek.. Én nem akarom, hogy véget érjen ez a kapcsolat és ő próbál azóta kedveskedni mindenbe, de félek hogy mivan akkor ha ez az érzés megint elő jön.. Mit kéne tennem? Mitől lehet ez? Valakinek volt már ilyesmi?



2013. okt. 24. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mitől érezted úgy hogy olyan mintha idegen lenne? szerintem erre nem kell rágörcsölni, mert ha ezen agyalsz, szépen bevonzod magadnak....azt meg szerintem ha szereted, akkor nem akarod hogy így legyen! Az idő eldönti hogy most ez maradandó dolog e vagy sem! De mindenekelőtt ne erre gondolj ha vele vagy!!!
2013. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szerelem mindig elmúlik, de ez nem egy rossz folyamat. Nem tudom, miért ijednek be ennyire ettől az emberek.

Mennyi idős vagy? Elég fiatalnak és éretlennek tűnsz még.

2013. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet az a baj, hogy túlsokat vagyunk együtt, de nyáron is mindig együttvoltunk és mégsem volt semmi baj belőle. Ha együtt csinálunk valamit és jól érezzük magunkat eszembe nem jut, hogy bármi rossz történhetne, de ha csak tvzünk vagy csak ülünk a szobába akkor mindig előjön ez a gondolat és aggódik ő is én is.

19 éves vagyok és tényleg nemvagyok valami érett.

2013. okt. 24. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs abban semmi baj ha néha otthon ültök és nézitek a tv-t, de akkor mondjuk töltsetek le filmeket, vegyetek rágcsát és nézzétek! Mi is így szoktuk, néha elmegyünk mozizni de sokszor letöltünk filmet és nézzük. Tesómék 30hoz közel voltak mégis mindig csak otthon ültek...tény hogy elváltak, de ha nem mindig ez a progi akkor nincs baj!
2013. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!