Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak/nők, akik fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/nők, akik fiatal korukban azért szakítottak a párjukkal, mert még szeretnének élni, a saját céljaikat hajkurászni, megérte a dolog?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, egyetemista. Van egy kapcsolatom 3 éve. Szeretem a lányt, szeretek vele lenni, de ha néha haverokkal megyek bulizni, és sok szép lány van a környéken, olyan nehéz felfogni, hogy én már csak egy lánnyal leszek életem során. Persze ez egyben szép is, de néha félek, hogy egyszer meg fogom bánni a hűséget, és később csak még inkább bennem lesz a kisördög. Veletek volt már ilyen? Esetleg akikkel konkrétan történt is hasonló?

2013. nov. 18. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
éld ki magad. szegeny lanyt meg hagyd,hatha talal majd olyat aki meg erdemli ot
2013. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy ilyen barátnőd van, ebben a korosztályban a normálisakat már elkapkodták (bár gondolom ha ki akarod élni magad akkor mindegy milyen csak akadjon horogra), később még nehezebb lesz olyat találni, akinek ne lenne valami zizije
2013. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo heyzetben vagyok, 15 eves koromtol ugyanazzal a lannyal elek parkapcsolatban. O volt nekem mindenben az elso.

Nem mondom, volt egy rovid periodus, amikor mekem is hulyesegek jartak a fejemben, de akkor meglattam, hogy milyenek a tobbi lanyok, es mi van nekem itthon. 6 eve vagyunk egyutt es keszulodok, hogy hamarosn kerjem meg a kezet... belepusztulnek ha csak egy pillanatra elvesztenem, es szerintem, ha ennyi ido utan is meg mindig ezt erzem, akkor ez sosem lesz maskepp. 21/f

2013. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
dugj félre és kész, megvan oldva a probléma. Ne legyen már mindenki itt ilyen álszent hős szerelmes!!!
2013. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én történetem: 28 éves voltam és első éves voltam egy három éves képzésen, nekem nagyon fontos volt, hogy elvégezzem az iskolát. Volt akkoriban egy barátom, nagyon szeretett, és mondta hogy 1 éven belül gyereket akar. Én megmondtam, hogy amíg nem végzek szó sem lehet az egészről. Elengedtem. Gyereke azóta se lett neki, mert olyan hölggyel hozta össze a sors utánam (ennek már 8 éve azóta is együtt vannak), hogy ki volt zárva a gyerekvállalás. Nem bántam meg, mert én azt az elvet vallom, hogy amíg nincs biztos egzisztencia baromság családot alapítani.

Az igazi szerelemre picit várni kellett, most jött el júniusban. De már készen állok arra is, hogy esetleg családom legyen, most van itt az ideje.

Szereted ezt a lányt igazán? És ő hogy áll az egészhez?

Ha mindenáron családot akar, már ilyen fiatalon, akkor nem biztos, hogy rá van szükséged.

2013. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
előbb vagy utóbb ki fog jönni rajtad hogy mást kivánsz, szóval meg fogod csalni, vagy elrontja ez az érzés a pozitiv érzéseket a csaj felé és szinte megutálod (ez bizonyitott tény, de több ilyet láttam). 30éves korodig éld ki magad, utána már "ajánlott" a család hogy azért ne kezd tul későn a gyereknevelést...csak egy vélemény
2013. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!