Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretek valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek valakit, akivel teljesen reménytelen a dolog, mit tegyek, hogy kiábránduljak végre?

Figyelt kérdés
Tudatában vagyok annak, hogy mániákusan kötödöm valakihez, akiről viszont nagyon úgy tűnik, hogy lesesz*r. Mégis rögeszmém, hogy ő hozzám tartozik, amiatt, hogy úgy éreztem, életemben ő az első akit igazán szeretek, és megért engem. Úgy voltam vele, hogy csak egy társra vágytam, aki megért, és ő is igy volt velem. Interneten ismerkedtünk meg, bár találkoztunk élőbe is, akkor ő még nem tűnt fel nekem annyira. Folyton azt terveztük, hogy milyen jó lesz, ha találkozunk, teljesen megbiztam benne és úgy éreztem nagyon tartok hozzá. Ma már annyira hülyeségnek érzem ezt az egészet, de nem tudom leszállni róla teljesen, és az idegesit a legjobban, hogy nem tudom mi van, mivel nem is nagyon dumálunk, és mikor igen, akkor is homályos, egyszerűen nem hiszem el amit mond, meg nem értem az egészet. Egyszer csak nem érdekelte őt ez az egész, én meg nem tudtam felfogni, hogy miért nem áll szóba velem? Tudom, hogy "egy összeveszés már csak ilyen", de nem akartam és ragaszkodtam ahhoz, hogy megmagyarázza, mi baja, azóta egyre rosszabb lett. Én is összekavartam a dolgokat, alapból kicsit nevetségesnek tartottam ezt az egészet, másrészről meg imádtam, de rámjött, hogy én is meg-megbántottam őt, amit furán reagált le, így már azt sem tudom hogy béküljek ki vele. Bűntudatom volt attól, ha netán megbántottam őt vmivel, közben úgy éreztem ő folyamatosan bánt a hirtelen nemtörődömségével. Végeredményben egyszerűen csak rémes mennyire kihat rám az ő hiánya, legalább heteket gondolkodtam azon, hogy hozzam helyre, vagy mit csináltam, amikor meg beszékünk, akkor büntudatom támad gyakran, hogy mitis mondjak, hogy megne bántsam.. tudom hülyeség, de eddig már annyi energiámat elszivta ez a probléma.

2014. márc. 7. 16:53
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
bocs, az elírásokért.
2014. márc. 7. 16:56
 2/20 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben. Nálam elhatározás kérdése volt. Kizártam az életemből így lehet elfelejteni. Nem tudom mit toporognak ezen egy helyben az emberek. Akaraterő!!
2014. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mintha ezt a baratnom irta volna.. teljesen ugyanez a helyzet, nalam konkretan az volt a baj hogy feltekeny voltam, o pedig hat.. mintha mar elhasznalt volna es nem torodott velem. Reszvetem..
2014. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igazad van:) Mégis zavar, hogy nem tudunk elbeszélgetni, nem értem mi baja.. Nem értem, miért kell félni az emberektől, is azok igy bánjanak másokkal, hol ott lehet értelmesen is bánni.

Talán tényleg csak túlságosan kötődök és az idegesiti őt ennyire.. Mindig úgy kötödöm.. Ilyenkor mit lehet tenni? ha közömbös lennék hozzá, akkor is utálna..

2014. márc. 7. 17:22
 5/20 A kérdező kommentje:

Az én esetemben velem nem igazán törödnek.. vagy csak én nem tudom, hogy mi tőle a törődés? Talán elkellene ájulnom, ha nagyritkán megkérdi, hogy vagyok? Tény, hogy elég rideg ember..

Amúgy én nem adtam okot a féltékenységre:) ma már talán:))

2014. márc. 7. 17:23
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha valakit végre megszeretek, akkor megszeretem:)) nem egészen hiszek abban, hogy az embereken túl kell lépni, mint valami tévedéseken, talán oka van arra, hogy utál.
2014. márc. 7. 17:26
 7/20 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok vele.. komolyan, mintha en beszelnek.. adok linket az en esetemrol ha erdekel..
2014. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
szerintem szólj neki, hogy szívesen találkoznál vele ÉLŐBEN, mert hiányzik (ha így van, ha nem akkor ugye értelemszerűen ne :)). Ha ő is érez valamit irántad, ez biztos, hogy jólesik neki. Ha nem, akkor meg most ez ennyi. Ez nem jelenti azt, hogy megaláztad magad. Csupán kifejted, hogy úgy érzed, hogy hiányzik a társasága. Ez egy épeszű embernek jól eshet, ha érez kicsit is irántad bármit. :) De szerintem ha beszéltek, azt most már élőben tegyétek csak. Net fos. :)
2014. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

# 7 --- Rendben, küldj, szivesen olvasok ilyen helyzetekről:) azt hiszem, pusztán, ha erről írok valakinek, vagy olvasok, már segít:D


# 8 --- Sajnos nem hiányzik, ahogy én sem neki, (ebben biztos vagyok). Kicsit régebben már megirtam neki, hogy "találkozzunk végre", mikor félre-félre értettük egymást. akkor elég semlegesen reagálta le.. de talán egyrészt ő ilyen.. másrészt meg rosszul is esett:) egyrészt unja a fejem, másrészt mintha szeretne magányos lenni, ami miatt nem értem meg őt, meg vonz is..

2014. márc. 7. 19:43
 10/20 A kérdező kommentje:
ellentmondásosan hangzik, tudom. Szúrja a szemem, és folyton rágondolok, de probálom megállni, hogy ne. De nem tudnék igy találkozni vele, és jól ellenni, alapból gyakran nem érzem annyira jól magam másokkal, megrögzötten keresem azokat az embereket, akikben megbizom.
2014. márc. 7. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!