Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodom tőle, mégis megtörté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom tőle, mégis megtörténik a dolog az baj?

Figyelt kérdés
Undorodom a nőmtől de ha rám jön és nagyon kell akkor arra azért jó. Egyébként nem is találkozunk a kapcsolatunk csak a szexröl szól. Nem nagyon élvezem, de ez nem azt jelenti, hogy pszycho vagyok?
2014. febr. 27. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

"Pszycho"...


Kérdés! Mié' nem hagyod ott?

2014. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy baratno titulus a megfelelo szo ra.


Angolul fuck buddy szoval jellemzik.


Egy olyan szemely akivel lefekszel tobbszor is de ennel tobbet nem ereztek egymas irant.


Nekem a haverom csinalta ezt egy lany ismerosevel.

Vagys kozosen megegyeztek, hogy amig nincs parjuk, addig szexelnek.


Mindig a csaj ment hozza, mert sajat lakasa van a sracnak, sex utan zuhany es ment haza.


Egyebkent "utaltak" egymast.

2014. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a nő mindig nálam akar aludni és féltékeny ha mással összejövök.
2014. febr. 27. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor ez nala tobbet jelent.


Viszont az elejen tisztazni kellett volna a szandekaidat.


Szerintem finoman, de szakits vele.

2014. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már megtettem sokszor de nem lehet vele bírni mindig előkerül valahogy vagy én kattanok be és én hívom fel ő meg jön azonnal akár éjjel is. ezért gondolom, velem is lehet a baj?
2014. febr. 27. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az hogy kihasznalod azt hogy szeret, csak hogy a testi vagyad csillapitsd.
2014. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!