Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kíváncsi vagyok a véleményekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményekre . Elmondjam neki hogy szerelmes vagyok? 16F

Figyelt kérdés

Reggelente autóbusszal jarok iskolába.Most szeptemberben kezdtem a középsulit ugyhogy lett egy pár új barátom ... az egyik lány osztálytársammal ugyanazon a buszon járunk. Én egy megállóval hamarább szállok fel úgyhogy én szoktam neki foglalni az ülőhelyet. Reggelente kb. 40 percet utazunk, ezt álltalában végigbeszélgetjük ... aztán felérünk az osztályba,és ott már az osztályon belül külön társaságban vagyunk de azért "tartjuk a kapcsolatot". Aztán hazafelé a buszon és a buszmegálló felé vezető úton átbeszéljük az aznapot. Az a helyzet ... lehet hogy beleszerettem. Nagyon kedvelem, egy végtelenül aranyos lány, vannak közös témáink és úgyvettem észre hogy keresi a társaságom. Ha jól tudom még nem volt komolyabb kapcsolata és még nekem sem. Volt már hogy közel került hozzám egy lány, és amikor közöltem vele, hogy lehet hogy picit többet érzek iránta mint barátság, akkor a barátságunk már nem volt olyan közvetlen. Ő már tudta hogy mit érzek iránt és én meg tudtam hogy ő nem szeremmes belém. Ezekután már nem beszélgettünk annyit és úgy, mint régen. Félek, hogy most is ugyanez lenne ha elmondanám az érzéseimet. Én még picit korainak tartom ezt a vallomást, elvégre még csak szeptember óta ismerjük egymást.Néha azt érzem, hogy csak egy jó barátnak tekint és csak azért vagyunk annyit együtt mert nincsenek a közelben a barátnői és ő meg nem akar illetlen lenni, úgyhogy elvisel. De gyakran olyan mintha érzésem van hogy ő is ezt érzi ... nemtudom ! Nagyon bizonytalan vagyok, nemtudom mit érez és félek ha szóbahoznám akkor megromlana a kapcsolatunk.


Remélem hogy érthetően írtam le ( bár kétkem ) ... Meghalgatnám a tanácsokat,voltatok-e ti már ilyen helyzetben, vagy mit tennétek az én helyemben ?



2014. márc. 8. 19:28
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Ne valld be! Kicsit furának hangozhat de ez általában nem jön be. A legjobb az lenne ha elhívnád valahova (nem nyíltan randira) és akkor vagy ő is közeledik feléd vagy visszautasít. Ez a vallomás dolog mindkét félnek kényelmetlen.

És én így előre egy barátomnak se mondanám el hogy tetszik a lány, mert az az első hogy visszamondják és akkor borulhat a dolog.

2014. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát én megmondanám neki. A lányok szeretik a romantikus fiúkat.Hány évesek vagytok?
2014. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért akarja mindig mindenki azzal kezdeni, hogy szerelmes?Elhívod valahova, ami egyértelműen randi, és ha nemet mond, akkor ez van, ha meg igent, akkor barátságnál több is lehet.
2014. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed ! Gondolkozdtam rajt,hogy elhivom valahova ... jó ötletnek tűnik ez a ,, kivárós ,, dolog, csak ott lehet vele a gond,hogy ő egy elég félénk lány ... szóval hogy nemis, félénk,inkább csendes és nemtudom hogy eljönne-e ? Mellesleg mifelénk már azokat is egy párnak nyilvánítják,akik egymás mellett sétálnak a folyosón,úgyhogy ez a : Eljönnél-e velem .. nálunk már felér egy : Hozzám jössz feleségül ? dologgal :D
2014. márc. 8. 19:42
 5/6 A kérdező kommentje:

2. kérdező : mindketten 16 évesek vagyunk,közelebb a 17-hez mint a 15-höz.

3.kérdező : Nagyon félek a NEM-től. Inkább akkor maradjunk barátok,minthogy ugyanaz legyen,mint ,, a múltkor ,, .

2014. márc. 8. 19:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek tanácsok :)
2014. márc. 10. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!