Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik az az eletkor amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az az eletkor amikor mar nehezkes egy lanynak vagy gy fiunak a par talalas?

Figyelt kérdés
OLyannak akinek null tapasztalata van ilyen teren...

2014. márc. 8. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én 27/f vagyok, és nincs túl könnyű dolgok. Perszr a felhozatal sem kifogásolhatatlan.
2014. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
A 20-as évei közepében a legtöbb ember már kapcsolatban van. Így Én erre tippelnék.
2014. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem mindig az volt. Most 23 vagyok, el nem tudom képzelni, mi lesz később... (F)
2014. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyetem után, amikor már dolgozni kell.
2014. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Aki nem tud a másik nemhez jól viszonyulni annak mindig nehéz lesz, teljesen mindegy, hogy 19 éves vagy 35.
2014. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
40 éves vagyok, és ugyanolyan könnyen találok párt, mint 20 évesen.
2014. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Aki nyitott és jól csinálja az bármikor könnyen talál párt. Aki nem ilyen annak mindig nehéz lesz. Nem korfüggő.
2014. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Természetesen a férfiaknak könnyebb, mert kevesen vannak!
2014. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Utolsó, nem gondolod komolyan ugye?


Egyrészt több férfi van mint nő, másrészt ha egy férfi odamegy az utcán egy nőhöz csak úgy ismeretlenül, 90% az esélye hogy elhajtja. Viszont ha egy nő megy oda egy férfihez, ott kb már vetkőzhetnek is.


Szóval inkább a férfiaknak nehezebb.

2014. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legnehezebb az első 15 év. Akkor még nagyon magunkkal vagyunk elfoglalva, nehezen nyitunk a másik nem felé.

Jó esetben 16 évesen találunk valakit, aki átvisz a kezdeti nehézségeken. 20 körül azt hisszük, mindent tudunk, (sőt,mindent a legjobban tudunk) a 25-öt elérve öszeszedtünk annyi tapasztalatot, hogy megházasodjunk. Itt egy kis szünet következik, aztán 35 körül megint beindul a gépezet, és házastársunk mellett, vagy helyett keresünk valakit. Ilyen korban már nagyon könnyen megy.

2014. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!