Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden lánynak van párja, ellenben sok fiúnak meg nincs senkije sem?

Figyelt kérdés
Én itt ezt tapasztalom és legutóbb is nagyon meglepődtem, hogy egy olyan lánynak is volt párja, aki se külsőre, se személyiségre nem lenyűgöző. Ellenbe sok rendes, értelmes fiút ismerek, akit emberszámba sem néznek a lányok valamiért.

2014. febr. 24. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Pl engem sem néznek semmibe

23F

2014. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nincs minden lánynak :D

én is egyedül vagyok jelenleg

L

2014. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Mert sok lúzer van akinek már mindegy ki csak legyen valaki.Tehát igénytelenek.
2014. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ennyivel több fiú lenne, mint lány? Mert ha közel azonos számú fiú és lány van, akkor el nem tudom képzelni, kik lehetnek azoknak a lányoknak a párjai, akik nem a fiúk közül választanak. :)

Tényleg látni egyébként olyan párokat, akik közül ha ránézünk az egyikre egyszerűen el nem tudjuk képzelni, mit eszik rajta a másik, de hát ők tudják, nem nekünk kell tetsszen.

2014. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Ne a luzerek kozott nezz korul :) Csak bizonyos reteg az, akit nem vesznek semmibe, a tobbi sracnak semmi baja. Lehet a szerencsetlen sorsu sracoknak magukba kellene nezni egy kicsit?
2014. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyébként lányból sokkal több van.Legalább 3x annyi.
2014. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha minden lánynak lenne párja, akkor nem lenne olyan fiú, akinek nincs, főként azért, mert eleve több nő él az országban, mint férfi :)
2014. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem például egyik jó barátom ezek alapján nem értem miért nem kell a lányoknak, miért lenne ő lúzer csak, mert nem cigizik, nem iszik, nem jár bulizni, okos, jó tanuló, kedves, értelmes, sokat olvas, művelt, udvarias, úriember és még magas is, tehát nem egy kis kerti törpe, mert azt értem, hogy egy lány sem vonzódik az alacsony fiúkhoz. De ő magas is!
2014. febr. 24. 14:27
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a barátod nem is akar még barátnőt.

Vagy nem olyan lányoknál próbálkozik, akik hozzá illenek.

De majd lesz neki is párja nyugi. Idővel mindenki megtalálja a hozzá illőt.

2014. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nincs minden lánynak párja, én is egyedül vagyok... d a megjegyzésben leírtak fiúkra is elmondhatók... de lényeg a lényeghez, az h te nem látod őt lenyűgözőnek, lehet h másnak még az... ez teljesen egyéni ízléstől függ... sajnos a mai "fiatalok"nál nem akkor vagy menő ha értelmes, rendes párt találsz magad mellé... én nem érzem magam öregnek de a mai tinik gondolkodása, viselkedése generációnyi az enyémhez képest is... nem szabad elkenődni mindig vannak kivételek... 23/L
2014. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!