Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe 4 éve szerelmes vagyok (mióta csak ismerem) ezt kb 2 éve ő is tudja, egy éve összejött egy sráccal, a barátság továbbra is megmaradt bár a pasija próbált távol tartani minket egymástól, januárban ott volt pont nálam a lány, a gyerek meg elkezdett nekem facen írogatni hogy megöl meg minden, erre a csaj elküldte a halál francba az én facemből, szakított vele (már egy ideje mondta hogy szakítani akar vele, de ez volt az utolsó csepp a pohárban), Valentin napon nem tudtunk találkozni de egy héttel később beszéltük meg hogy bepótoljuk, találkoztunk is és este kilenctől éjfélig sétálgattunk a városban, beszélgettünk meg minden, kaptam tőle egy gyújtót amire az ő nevének a a kezdobetujével és az én nevem kezdőbetűjével, mondta is hogy ez a két betű minket, kettőnket szimbolizál. Meg akartam csókolni, de ott volt az egyik barátnője mikor ideadta így nem tettem. Az én ajándékom számára még nem volt teljesen kész mert késett a bolt ahol csináltattam, úgy volt hogy másnap kapja meg. Másnap este elmentem hozzá, be kopogtam az ablakán de a "volt" barátja nézett ki az ablakon, én szó nélkül eljöttem, de már jött is az üzenet facen a gyerektől, hogy mennyek vissza, rendezzük le a dolgot. Egy órát sétálgattam a városban majd visszamentem és leraktam a gyújtót az ablakpárkányára és bekopogtam, eljöttem.

Ez egy héttel Valentin nap után történt, azóta nem beszéltünk semmilyen formában, de ask.fm en írtak neki egy kérdést hogy vesztett e el barátokat mostanában, azt írta rá hogy egyet elveszett ami nagyon fáj neki, aztán volt egy olyan kérdés is, hogy kivel találkozna legszívesebben, arra az én nevemet írta, de mégsem keres, mit csináljak?

18/F 17/L



2014. márc. 9. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

már kérdezted.


felejtsd el

2014. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az a srác még mindig piszkál titeket? egyébként nem tudom hogy jobb ötlet lenne várni hogy ő keressen vagy nem de szerintem beszélj vele meg egy találkozót és tisztázzátok le a dolgokat
2014. márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem vele, elmondta hogy másnap véglegesen kidobta a gyereket. Azt pedig ask.fm ről tudom, hogy azért nem irt nekem, meg nem is keresett mert félt (mondjuk azt nem tudom hogy mitől)
2014. márc. 10. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vesztetted el őt teljesen, csak a srác miatt félt és/vagy nem akart kezdeményezni, szerintem. Most hogy tényleg dobta, akkor próbálj meg vele találkozni menjetek el, add oda neki az ajándékodat. A csaj egyértelműen bír téged, csak hatalmas nagy teher neki a másik srác. Szerintem légy türelmes ha most nem akar, majd később lehet hogy fog keresni, mert lehet kicsit össze van zavarodva, vagy meg van rémülve, nem tudja mit akar/mit csináljon. Keresd fel menj el hozzá, beszélj vele te! Sok sikert kívánok nektek! :)
2014. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!