Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért bánt így velem ha szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt így velem ha szeret?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú osztálytársam. Néha már mások azt hiszik, hogy együtt vagyunk. Azonban egyik nap szórakoztunk szivattuk egymást aztán ült a padon és magához húzott, megfogta mindkét alkatomat és erősen megszorította hogy már fájt és piros is lett. Rákiabáltam, de utána még vagy háromszor megtörtént. Mikor rászóltam akkor meg ölelgetett,puszilt,simogatott. Miért bánt így velem?

2014. márc. 9. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem bekanosodott
2014. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben lehet igazad van, mert előtte "verekedtünk", és ő a falnak nyomott
2014. márc. 9. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem cigány?
2014. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az. Amúgy nem is volt az verekedés hanem tudjátok mikor egy pár hülyeségből verekedést "színlel"
2014. márc. 9. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Azta.. Mintha az egyik végzős lány osztálytársam írásait olvasnám...


Bár az erősen megszorítást, azért nem tenném.. :)


Biztosan volt benne, ha érted mire célzok.

Vagy csak szimplán, mint az előző hozzászólók szerint... Bekanosodott, a srác. :)

2014. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem volt benne semmi
2014. márc. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!