Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ha szakítunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha szakítunk barátnővel/baráttal a szerelem át megy utálatba? Volt egy lány nagyon el voltunk minden szakított velem mondván nem szeret már azóta le vagyok tiltva nála és utál :D

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna a frissen megmosott hajába élvezned.
2014. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert agyilag még gyerekek,és meggondolatlanul cselekednek.Kell hozzá egy bizonyos kor,érettség,hogy rájöjjön mit csinál,és mennyire nincs értelme.

A sok száz másik ismerőst akkor miért nem törli?Miért pont azt az embert aki ismeri és beszél vele? Fuckin logic

2014. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdező neked azóta nem volt senkid? Talán azért haragudott meg,mert rájött, hogy van más csaj az életedben :D
2014. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak ö volt nem csaltam meg semmi csak egyik napról a másikra szakított mondván nem szeret mondtam maradjunk barátok de nem :D
2014. febr. 18. 13:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is levagyok tiltva egy csajnál mióta nem nagyon beszélgettünk már...büszkeségből csinálják,mert akkor azt hiszik ők a jobbak,erősebbek...pedig csak simán gyerekesek :D
2014. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szerelem azért fordul utálatba, mert még mindig ugyanannyira szereted, de mivel elvette magát tőled, vagy egy másik fiú/lány veszi el a párodat tőled, ezért kivetíted a harmadik félre, hogy mekkora görény, és egyúttal a szerelmed tárgyára is, hogy hogyan hagyhatta magát, pont azért, hogy védekezz a sérülés ellen. Természetes pszichés reakció.
2014. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A hazugságai miatt szakítottam a barátnőmmel, tiltottam mindenhol, ahol csak elérhet. Ő ezt kudarcként élte meg, és dühében mindenkinek lejáratott, hazudozott rólam. Összejött egy hapsival alig 1-2 hétre rá, akit párszor már meg is csalt, de még mindig együtt vannak. Állítólag szeretik egymást, én meg jót kuncogok magamban rajtuk. :D
2014. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csináltál valamit? Nem csak a szakítás előtt, hanem után?

Az én exem azért van letiltva, mert zaklatott, követett, nyomozott utánam a szakítás után.

Ha normálisan válunk el, akkor valószínűleg nem tiltom le, de biztosan nem barátkozom vele, szerintem semmi értelme.

26N

2014. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem mindeni óhajt kapcsolatot tartani az exeivel. Van akinél ez abban is megnyilvánul, hogy semmit nem akar tudni a másikról például. Ezért is vagytok letiltva.


Egyébként én se tartok kapcsolatot exekkel.

2014. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8/ Nem csináltam semmi rosszat csak egyik napról a másikra közölte hogy már el múlt a szerelem .
2014. febr. 18. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!