Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most lesz az 1 éves évfordulón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz az 1 éves évfordulónk a barátommal, szerintetek ez jó ajándékötlet lenne? (lent)

Figyelt kérdés

meglepetésként arra gondoltam hogy vennék neki egy egyszerű gyűrűt és belegravíroztatnám hogy "szépszerelmem". kb így nézne ki: [link] szerintetek jó ötlet? köszönöm előre is! :)

bár lehet hogy ezt karkötővel is meglehetne oldani,még nem találtam ki,ezért egy kis tanácsadás jóljönne :)



2014. márc. 10. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem gyürüt semmiképpen, még a végén elijeszted.
2014. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz
2014. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez egy jegygyűrű,el akarod jegyezni?Évfordulóra egy gyertyafényes vacsora való egy egyszerűbb ajándékkal.A férfinak szokás ezt kezdeményezni...
2014. márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Látom te is valami álomvilágban élsz, amit még a barbizós időszakodban vettél fel és azóta sem hagytad el... Egy ilyen ajándéknak nem örülne egy férfi. Ez egyszerűen nem férfinak való ajándék... és nagyon nyálas is.


A gyűrűt nem hordaná, max akkor, ha te is ott vagy és amint hazaért venné is le, nehogy meglássa valaki, hogy ilyen gagyiságot hord.

2014. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igazatok van,tényleg sok..de akkor mi lenne megfelelő ajándék egy évfordulóra?
2014. márc. 10. 10:46
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
"szépszerelmem"? :D Hát bocs, de én fel nem venném, ciki!
2014. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ötletre lennék kíváncsi,nem szitkozódásra,köszönöm.
2014. márc. 10. 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Aranyos ajándék nagyon :) Viszont ha engem kérdezel, szerintem túl egyértelmű. Úgy értem, hogy biztos van valami közös szimbólumotok, szavatok, állatotok, valamitek, én egy ilyen dolognak örülnék, ami csak kettőnknek jelent valamit. Persze ha nektek a szépszerelmem ez a szó és tudod, hogy szeretné, akkor rendben van!


De lehet, hogy a gyűrű tényleg kicsit erős. Az a kérdés, hogy a barátod milyen típus, tehát hogy jelenleg hord-e gyűrűt vagy más ékszert. Ha most is hord, akkor sokkal nagyobb az esély rá, hogy ezt is szívesen hordaná.


Egy karkötő viszont "fiúsabb". Én pl egy olyannak nagyon örülnék, hogy valami kis karkötő (nem fémből hanem textilből vagy fából vagy bőr) és azon lógna egy olyan jel, ami a páromra emlékeztet.


Jó kreatívkodást! :)

2014. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk pénteken volt, és ajándékként vettem neki egy sima könyvet, a kezdő lapja egy vers és a többin az emlékeink képei és néhány megjegyzés,leírás, poén van a képek köré írva :) a végén egy olyan idézet ami nagyon igaz ránk. A fél könyv üres még és oda írtam hogy töltsük meg rengeteg emlékkel és sok képpel :) nagyon tetszett neki, le sem akarta tenni és állndóan nézegette :) úgyhogy ez nekem bevált. A másik ötletem nekem is a gravírozás volt de kulcstartóra gondoltam, valami olyanra ami összetartozik az enyémmel és abba gravírozni. Gyűrű helyett ezt ajánlanám még.
2014. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!