Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Mi nálatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mi nálatok a minimális elvárás egy barátnő-jelölttel külsőleg, hogy legyen nálatok esélye?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, mivel ilyen jellegű kérdést nem találtam, de ha van, az is jó, ha belinkelitek.
2013. júl. 31. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább küldj egy két képet magadról és elmondom hogy oké-e. Javaslom arc nélkül.
2013. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy minimális. Vagy tetszik vagy nem.
2013. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán elég ha átlagos a külseje ha jól érzem magam vele.
2013. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2+, de a legtöbb esetben az is elég ha átlagos. Szóval nem muszáj tetszenie külsőre.
2013. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

elvárások külsőleg nincsenek, max hogy igényes legyen.

előny ha kék a szeme, az viszont nagyon.

ez az én szempontom.

2013. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
1# Nem küldök képet, se neked, se másnak, van kapcsolatom. A kérdés nem rám vonatkozik vagy ismerősömre, hanem ahogy írtam, csak kíváncsiság. Mivel valaki azt írta, hogy a férfiaknál az ideális barátnő és a minimális elvárások jóval távolabb állnak egymástól, mint egy nőnél. Idézem "Egy ronda lánynak már csak ezért is jóval több esélye van, mint egy ronda srácnak, mert ha a belső rendben van, mi jóval többet vagyunk hajlandók engedni a külső ideálunkból." Ezért kíváncsi lettem.
2013. júl. 31. 16:03
 7/15 anonim ***** válasza:
Nő nemű élő ember legyen. Asszem ennyi:/
2013. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: például ő? [link]
2013. júl. 31. 16:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legfontosabb hogy helyes arca legyen (ezt pontosabban nem tudom megfogalmazni, ránézek és vagy tetszik vagy nem). Második szempont az alak, semmiképp ne legyen kövér, de még duci sem, átlagos vagy vékony csaj jöhet csak szóba. Ezen kívül szeretem ha magas, de ez már nem olyan fontos szempont mint az előzőek. Hajszín sem lényeges, de ha választani kéne a szőkét szeretem a legjobban és a vöröset a legkevésbé.
2013. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akár.
2013. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!