Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kemény szívű férfiak! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kemény szívű férfiak! Miért nem akarjátok kimondani azt a szót, hogy szeretlek, hiányzol? Miért gyengeség nálatok, ha magatokról kel beszélni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Mert nem kemény szívűek, hanem gyávák kimutatni az érzéseiket!
2013. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Miért kell általánosítani?

Én nem szeretem kimutatni az érzéseimet,nem vagyok egy érzelgős típus,de ha úgy érzem,az illető megér annyit,hogy megmutassam neki ezt az oldalamat is,illetve elő hozza belőlem,akkor ez változik.....ha van akiért érdemes,tudok változni

2013. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert abban a pillanatban, mikor kimondom, visszaéltek vele.
2013. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van.
2013. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem az érzelgősség a lényeg, hanem a másik érzéseinek a tisztelete. Ha valaki nem mondja, akkor nem mondja. Ha mondja, akkor meg mondja.


Nagyon barom az a nő, amelyik arra játszik, hogy a faszija azt bégesse, amit ő hallani akar.


De megsúgom, hogy a nők nem a bárányokat szeretik, hanem a farkasokat - csak a birkák bégetnek...

2013. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szeretlek és hiányzol.
2013. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem a szivem kemény..
2013. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert ahogy kimondjuk,papucsnak leszünk titulálva és leléptek egy másik macsóval..
2013. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem azt szeretném, hogy éjjel nappal ezt mondják, csak legalább egy évben egyszer. Lehet, hogy vannak nők akik ezt kihasználják, de én nem olyan vagyok, és néha jól esne. Amúgy nagyon szeretem a párom, szerintem ő is engem, de megerősítés is kell. Vagy ha nem mondja ki akkor nem szeret?
2013. okt. 20. 09:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon idős házaspár lehettek. Szerintem heti 1x ki kell mondani.
2013. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!