Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az egyik osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik osztálytársam. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Másfél éve ismerem, előttem ül a suliban. Keveset beszélgetünk. Én elég visszahúzódó vagyok, és neki is meg van a baráti köre. Nagyon megszerettem, de nem tudok sehogy se közeledni feléje. A barátnőm szerint másképp szokott "nézni rám" , mint a többi lányra az osztályban. Olyan kis cuki, minden vágyam, hogy közelebb kerüljek hozzá. Mondjatok ötleteket. Mit beszéljek vele? Mit tegyek, hogy rájöjjön, hogy tetszik nekem? Nem akarok nyomulni rá...és tudom, hogy "házinyúlra nem szabad lőni", de nincs mit tegyek...nem tudok kiábrándulni belőle sehogy sem. L/17

2014. márc. 11. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Házi nyúlra nem lövünk!
2014. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy.
2014. márc. 11. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először csak valami sulis dologgal kapcsolatban menj oda hozzá, például kérj tőle segítséget valamilyen tantárgyból, kérd meg, hogy ezt-azt magyarázzon el neked. Akkor már van egy kis kontaktus. Onnantól meg átterelheted később személyesebb dolgokra is (hobbi, zene, sport, akármi). De ez egy idő után, ha már többször beszélgettetek, jönni fog magától.

Hájra ;)

2014. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na ezt aztán jól leírtam.:D

* "Hajrá ;)" akart lenni.

2014. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Fölösleges "sulis dolgokkal" vesződni.


Hívd el valahova (moziba, kávézni), és kész!

2014. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó, de gondoltam először azért beszéljen sulis dolgokról, hogy lássa, hogy a srác hogyan viszonyul hozzá. Most ha kb. soha nem beszéltek még egymással, akkor ne "támadja" rögtön le azzal, hogy menjenek el valahova. Szerintem.
2014. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. márc. 12. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyha más baráti körben mozog és talán nem ismered annyira, hívd el kávéra, teára, egy rövid sétára, most úgyis szép az idő :) és ha úgy néz rád akkor..ja az jön magától
2014. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!