Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Előfordult már veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Előfordult már veletek, hogy volt barátnőtök, de beleszerettetek egy másik lányba?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában így érnek véget a kapcsolatok.
2014. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mit tegyek?
2014. márc. 12. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Válaszd a 2-at, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, akkor nem szeretsz bele a 2-ba. :D

ha még nem "fajult" el a 2-al a dolog, akkor még gyorsan lezárhatod, vagy szakíts az elsővel.

2014. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fordult még elő. Javaslom, ha ilyen helyzetbe vagy, akkor mond el a mostani barátnődnek (mielőtt megcsalnád!), hogy van valaki, aki többet jelent neked és szépen zárd le a kapcsolatotokat.
2014. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A mostani barátnőddel mindenképp szakíts! Én mondjuk nem biztos, hogy ebben az esetben az igazat mondanám, de csak azért, mert ha azt mondod, hogy van valaki, akibe beleszerettél, akkor még jobban fog fájni neki a szakítás. Ráadásul akkor azt is gondolhatja, hogy már megcsaltad.

A másik lánynál meg próbálkozhatsz, de csak szakítás után.

2014. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csalom meg a barátnőmet. A másik lány azt mondta, hogy addig ne próbálkozzak nála, amíg van barátnőm. Valóban a szakítás lenne a megoldás, hiszen így semmi értelme a kapcsolatnak.
2014. márc. 12. 19:23
 7/9 mindennévfoglaltmár válasza:
Mindenképp legyél vele tisztességes. Mmint akivel épp szakítani készülsz. Nem tudom milyen lelki alkat a barátnőd de főleg ha érzelmesebb ragaszkodóbb típus. Velem is ilyen okokból szakított az exem, ez 8 hónapja volt, azóta sem sikerült talpraállnom, szóval ha már nem is szereted, emberségből legalább gondolj erre hogy ha ő még szerelmes beléd akkor nagyon nem mindegy hogyan szakítasz mert csúnyán megjárhatja lelkileg. De persze attól is függ milyen az ő személyisége, én csak leírtam a példámat. Jó látni hogy nem szándékozod megcsalni, velem sajnos megtették.
2014. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy valóban szereted e ezt a másik lányt, vagy csak fellángolás és nem éri meg miatta felrúgni a mostanit. Ha az előbbi, akkor mindenképp az a tisztességes,ha szakítasz a mostani barátnőddel, de én azt javaslom, hogy ne mondd el neki,hogy mást szeretsz. Sztem sokkal fájóbb ok, ha valakit más miatt dobnak ki,mintha csak elmúlt a szerelem. Kegyes hazugság, de hidd el, hogy így kevésbé lesz neki nehéz. Majd írd le, hogy hogy döntöttél, kiváncsi vagyok.:)
2014. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elhamarkodni a döntésemet. Igazad van és tudni szeretném nem-e csak egy kis fellángolásról van szó. Várok még és ha az érzéseim nem múlnak, vagy erősödnek akkor mindenképpen szakítok.:)
2014. márc. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!