Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más lányra vágyik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más lányra vágyik? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van egy barátom, lassan 4 éve vagyunk együtt. Ez idő alatt már hozzászoktam, hogy a telefonjában bikinis lányokról vannak képek, és a haverjaival folyton róluk és a testükről beszélgetnek - sosem akadtam ki ezen. De az elmúlt hónapokban tűnt fel, hogy egy lány a sulijukból az állandó téma, róla vannak képek a telefonjában. Egyszer rákérdeztem, hogy tetszik-e neki a lány, azt a választ kaptam, hogy "téged szeretlek, de az a lány csinosabb". Kicsit rosszul esett.... Először felhúztam magam rajta, de aztán úgy döntöttem, hogy megmutatom a barátomnak, hogy nekem is lehet jó testem. Elkezdtem sportolni és megváltoztattam az étrendem. Szépen lassan kialakult a fenekem, lapos hasam, de soha egy szóval sem mondta a barátom, hogy milyen csinos vagyok. Továbbra is vannak újabb képek arról a lányról, és továbbra is beszélgetnek róla a srácokkal, hogy "milyen csinos", meg volt egy kép a lányról toppban és francia bugyiban "elalvás előtt" képcímmel, és beszélték a fiúkkal hogy "bebújnának mellé" és ilyesmik. Most akkor mi van? Elsősorban fiúk válaszát várom, mert ők tudják, hogy ez milyen helyzet. Engem szeret, csak "férfi agya van", ezért gondol más lányra, vagy akarna tőle valamit?... Köszönöm! 19/L

2014. márc. 12. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van baratnom, de azert meg-megdugnek mas lanyokat is. Csak en pl nem fogok felrelepni, mig sokan masok igen.
2014. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csinosabb már ne haragudj de ha találnék ilyen fotókat más lányokról a telójába vagy ilyet mondana a csávó repülne!

Szóval mondd meg neki hol a helye..és ne hagyd hogy kihasználjon..

valszeg nem is szerelmes beléd sajnálom.

2014. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen önbecsülésed, és add ki az útját! Ez a pasas se nem szeret, se nem tisztel. Én a helyedben nem tűrném, hogy ló helyett szamár legyek, és még a képembe is mondják...
2014. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kiakadtam azon amit írtál. Ez a téged szeretlek, de összebújnék mással is, és még a képedbe is mondom szöveg nagyon ósdi. Hidd el, neked erre a kapcsolatra semmi szükséged, csak szépen lassan kinyírja az önbizalmad mint egy gyomnövény.
2014. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kifejezetten bunkó dolognak értékelem a "barátod" viselkedését. Kíváncsi lennék, ha te áradoznál a jó testű, kigyúrt haverjaidról, hogy reagálna. Szerintem lehet neked a legjobb alkatod a világon, ez nem változtat a párod hozzád való viszonyán. Ennek a kapcsolatnak az egyetlen hozadéka az, hogy te sportolni kezdtél és egészségesebben élsz. Keresd meg azt srácot, aki ezt értékelni tudja.
2014. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felejtős...köszönj el tőle szépen.
2014. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!