Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves lány vagyok és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és van egy velem egy korú fiú aki nagyon tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy velem egykorú fiú, nagyon sok közös van bennünk, mindenről 7-8 órákat tudunk beszélni. A legjobb barátnőmnek is és egy barátjának is mondta, hogy jó csajnak tart és hogy tetszem neki és talán akar többet. Nagyon tetszik. Mosolyog rám és nagyon aranyos. Szokott dicsérni is. Nagyon figyelmes. És mivel nekem így igazából (szerintem) meg tette már az első lépést, úgy gondolom, hogy beszeretném vallani neki. Szeretnék többet. De hogyan csináljam? Ilyen szituációban még nem voltam és nem tudom mit kéne tennem. Kérlek segítsetek. Előre is köszönöm.

15/L



#szerelem #tetszés #első szituáció
2014. márc. 13. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ha úgyis sokat beszéltek, tereld rá a témát
2014. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem tudom, mégis, hogy kellene mivel én sosem voltam ilyen szituációba mert sosem voltam szerelmes és sosem tetszett még senki.
2014. márc. 13. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen könnyü egy ilyen beszélgetést elkezdeni. Ilyenkor jól jönne valaki aki ràdión súgna nekünk hogy mit is mondjunk. De sajna nem így müködik. Mindenképpen làtnod kell az adandó alkalmat. Mondjuk ha megdícsér hogy milyen szép vagy aznap mondd meg neki hogy egy randin mégszebb lennél. Vagy ha ez túl erös, akkor csak utalj rà. Flörtölj vele. Kacsingass rà. Egy idö utàn csak leveszi hogy mizu. Vagy ha ez sem a te stílusod egyszerüen csak kezdjetek el beszélgetni akarmiröl. Mondjuk filmekröl, és ha mar belemelegedtetek a dumàba.dobd fel neki hogy talizzatok, mert van egy jó film és azt csak vele szeretnéd megnézni. A reakcióból pedig meglótod hogy mit szeretne. Ha igent mond nyert ugyed van. Ajanlom a jó kis horrorfilmeket, mert ott megfoghatod a kezét mondvàn hogy megilyedtél. Utàna nincs is jobb mintha àtölel hogy megvédjen. Ha meg nem akkor pedig nem akar semmit. Vagy csak nem jó a taktika. Akkor pedig elö a farbàval és mondd meg neki kerek perec, hogy tetszik neked. Ez a leg tisztébb amúgy. :-) szurkolok nektek.
2014. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!