Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden lány fogalt aki tetszik miért?

Figyelt kérdés

Miért ilyen nehéz egy normális külsejű normális értékrendű lányt találni 27 évesen?


Egyszerűen minden lány foglalt alapból aki egy kicsit is tetszik... Ezt komolyan mondom hogy nem hiszem el!!


Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen..??


2014. márc. 12. 00:06
 1/5 anonim válasza:

Sajnos vannak ilyen "szerencsétlenek".

Én is hasonló cipőben jártam tizenévesen, volt egy osztálytársam aki szintén, a mai napig.

Szerintem ne stresszelj rá, úgy is találni fogsz valakit.

Nyitott szemmel járj és ne legyenek túl nagy elvárásaid.

Sok szerencsét!

2014. márc. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincsenek túl nagy elvárásaim csak hogy tetsszen ne legyen kövér duci alkat és legyen aránylag "szép az arca"

És legyen normális..

2014. márc. 12. 00:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül. Látszólag nem tűnik nagy igénynek, de végeredményben mégis az, legalábbis egyelőre úgy tűnik. És ahogy idősödünk, úgy lesz ez egyre nehezebb.
2014. márc. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért mert ki kell telelni valakivel sok esetben.

és ha azt hiszed olyan nagyon sokat számít,hogy van palijuk,akkor tévedsz.

szóval ez inkább kifogás a részedről,hogy megúszd a melót.

ha a pár nélküli nőkkel vetjük össze a pasival rendelkező nőket,akkor két fő típusra oszthatóak.

1.teperned és oltanod kell keményen és akkor sok munka árán megtörik a kitartásod előtt.

2.alig várja,hogy végre valami normális férfi megadja neki azt ami jár és gyorsan össze hozhatod.

és a plusz 1,szól a palijának,hogy nem bírsz magaddal és a csávó szétbombázza az arcod haha:)

2014. márc. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ironizálást megtarthatod magadnak..
2014. márc. 12. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!