Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a szituációban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam és fogadtak hogy le fog smárolni. De ez mar mellékes. Ma beszélgettünk és rájöttünk hogy tetszünk egymásnak de nem tudjuk pontosan mit is érzünk. Meg akart csokolni (nem a fogyadas kedvéért) de én nem engedtem és ,,ott hagytam" de ő smrolni akar velem mert ki akarjuk találni hogy mit is érzünk. de én nagyon paràzom mert ha rá gondolok izgulok és nagyon gyorsan ver a szívem. Ő mar csókolozott mert volt barátnője több is de én nem mert meg nem volt pasim. most nem tudom mit tegyek? Ő 15 én 14 vagyok.

2014. márc. 11. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
smárold le te, adj egy puszit a szájára!
2014. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mit parázol menj csak bele,élvezni fogod :D bár azért 15 évesen ilyen butaságokon fogadni :D
2014. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hát..ez így elég furcsa neked is nem? szerintem, ha még te sem tudod mit érzel, ne siessétek el a dolgokat. Ismerjétek meg egymást rendesen, és ha tényleg van valami, az majd kialakul. :)
2014. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vigyázz ez nagyon furcsa!! Ha valakinek tetszel akkor nem smarolni akat veled minden áron hanem megismerni! en ezt ugy gondolom hogy csak a fogadás miatt mond ilyeneket! nagyon nyisd ki a szemed!!! :) en mar jártam igy es jól ki is nevettek...
2014. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó én is ettől felek de nem hiszem hogy csak a fogadást akarta megnyerni! Nem tudom mit tegyek :( ??
2014. márc. 12. 07:03
 6/7 anonim ***** válasza:
4es lennék szerintem varj egy kicsit ne csókold meg :/ vannak sajnos pasik sőt a pasik 80%ka kik atverik a lányokat(megalázzák) en csak annyit tudok mondani h mennyenek sétálni es majd ha tényleg érzed h nem csak kamu akkor ;)
2014. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amerikai filmekben mindig fogadással kezdődik, aztán a srác már nem fogadásból akarja... De azok filmek, a zsebkendő árusok szponzorálják...
2014. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!