Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nagyon szerelmes belém,1 éve már és mindent megtesz értem. Akaratomon kívül kialakult, hogy visszaéljek ezzel és elvárom, hogy úgy tegyen ahogy mondok. Ha már nem, akkor óriási vitát csapok. Hogy változzak? 24 /N

Figyelt kérdés
mit tegyek hogy ne viselkedjem így? tudom, hogy rosszat teszek ,nem voltam ilyen, csak annyira elkényeztetett hogy hozzászoktam,és ha már egy picivel kevesebbet 'ad' azt gondolom, már nem szeret ahogy eddig. mára már viták féltékenykedés, jellemzik a kapcsolatunkat. vissza fordítható még ez? szeretem és félek hogy így elveszítem.
2013. okt. 8. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már tudod mi a hibád, akkor már változtatni is tudsz. Sok energia, meg odafigyelés és akaraterő.
2013. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
próbálok és néha tényleg sikerül is de nem tart tovább 1-2 napnál :/
2013. okt. 8. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:

a probléma felismerése az első lépés ez már megvan..

mikor olyan helyzetbe kerülsz jusson eszedbe ez a kérdés és próbálj meg nem vitázni stb.

2013. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg írd fel magadnak mindenhova, mobilba, kis lapokra, felragasztod a holmijaidra és akkor mindig tudatosulni fog benned, hogy ne tedd.
2013. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számolj el 10-ig mielőtt belekötnél ha tényleg szívét lelkét kiteszi értékeltd szeresd és becsüld ne túráztasd saját kényelmedre. Legyen elég amennyit önszántából ad.
2013. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!