Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van jövője ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, a barátom 22. 8 hónapja vagyunk együtt, és nagyon szeretjük egymást. Sokat terveztünk már a jövőre, és ez nem csak egy futó kaland. Viszont én ősztől orvosi egyetemre megyek, ami ugyebár 6 év, ő meg itthon marad. A távolság 150 km, és sajnos nem tudok gyakran hazajönni. Másrészt meg attól is tartok, hogy elragad az egyetemi társadalom, az ottani közösség, és kiszakadok az itthoni nyugalmas világból, és félek, hogy elveszítem őt. Van ilyen tapasztalatotok? Van remény?

2014. márc. 16. 10:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mostanáig is sokat tanultál... azt te csak hiszed. :)


Egyébként nem tudsz mit tenni.. Elmész egyetemre, érezd jól magad, ne tartsd távol magad a közösségi élettől csak azért mert barátod van, élj boldogan és közben próbáld életben tartani a kapcsolatodat. Ha sikerül sikerül, ha nem nem. Felesleges még ilyeneken rágódni..


Aztán ha majd nem sikerülne, akkor most azt mondod jajj de szörnyű, az egyetemen meg beleszeretsz valakibe, akkor nyilván nem ez lesz a reakció.


Szóval élj a lehetőségeiddel, tanulj, képezd magad, és majd kiderül mennyire működik a távkapcsolat.

2014. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem ismerőseim vannak pont ilyen helyzetbe. Náluk úgy megy, hogy a srác folyton bulizik, és azóta kb. már háromszor majdnem megcsalta a csajt, de mindig kiderült. Persze nem azt mondom, hogy veletek is ez lenne, ez csak egy példa.
2014. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez a veszély nem áll fenn, a barátom nem nagyon szeret bulizni, és alkoholt sem iszik, meg szakítás nélkül nem keresne más barátnőt ez biztos.
2014. márc. 16. 17:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben lévő srác voltam, mint a szóban forgó fiú, és sajnos a lány nem adott esélyt a kapcsolatunknak, pedig én kész voltam mindenre és biztos voltam az érzéseimben...
2014. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Orvosin ismerek jó pár hasonló storyt.

Anno én is azt hittem, hogy eddig is sokat tanultam, aztán orvosin rájöttem, hogy nem.

Első évben voltak sokak, akiknek volt barátja/barátnője... hát nem akarlak elszomorítani, de amikor mindenki ezerrel belevetette magát, az első szemeszterben jó sok szakítás történt (még orvosis pár között is) az idő hiánya vagy a távolság miatt. Azonban vannak, akik azóta is együtt vannak (sőt van aki barátnő/barát mellett is az élbolyban van (bár elég kevés)), és még olyat is ismerek, aki már évek óta együtt van a barátnőjével nagy távolságból (igaz, róluk nem tudok sokat, de elég ritkán találkoznak).

Összességében, ha meg akarod próbálni a távkapcsolatot, tudd, hogy ehhez még az idő és az energiád is elég korlátozott lesz, szóval barát legyen a talpán, de egy kis esélyetek mindig van. Így, hogy nem ismerem a helyzetet nem tanácsolnék semmit.

2014. márc. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!