Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igazam van? Lécci gyorsan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van? Lécci gyorsan és minél többen

Figyelt kérdés

na szoval van egy évfolyamtársam, egy nyelvórára járunk és hát elkezdett tetszeni. azt tudtam h én már régebb óta tetszem neki, mert elmondták a barátai. rengeteget beszélgettünk aztán elhívott randira. igent mondtam, bár kicsit féltem mert nekem az volt az első. beszélgettünk, sétáltunk kézenfogva aztán megcsókolt. én nem tudtam mit kéne csinálnom, sose csókolóztam előtte. aztán megnyugodtam és megint megcsókolt, akkor már jó volt. azon a héten nagyon sokat találkoztunk.

aztán bemutatott a szüleinek, áthívott magához. felmentünk a szobájába, csókolóztunk hosszan. sokáig. aztán elkezdett finoman tapizni, először a fenekem aztán benyúlta pólómba és elkezdett cirógatni meg egyebek... mondtam neki h ezt nem kéne és rögtön abbahagyta. aztán feküdtünk az ágyán, csókolóztunk, átölelt és elkezdte simogatni a combomat belülről, egyre feljebb haladt és elkezdett ott khm masszírozni, aztán benyúlt bugyimba és elkezdett ujjazni, szóltam neki h én ezt még nem akarom aztán haza is indultam. mondta h ne haragudjak és h ő valójában nem ilyen és adjak neki még egy esélyt! azt mondtam h rendben.

aztán találkozgattunk még 2 hétig és egyik hétvégén épp versenyre mentem de megkért h találkozzunk előtte és elkezdte mondani h mennyire kedvel és azt akarja h mindig ott legyek neki de inkább csak barátként és h nála sokkal jobbat érdemlek.otthagytam az utca közepén és elmentem a versenyemre (sírva).

véleményem szerint le akart velem feküdni és aztán otthagyni. mivel én nem akartam lefeküdni vele (15 vagyok) ezért dobott. Igazam van?



2014. márc. 16. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van. Biztos neki is kellemetlen volt, hogy nem mentél bele.. Nem mintha egyet értenék vele. 15/L
2014. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jól látod a helyzetet
2014. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs igazad.

(nem olvastam el azt a hosszút, de eggyel több a válaszod és gyors voltam :D :P)

2014. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, lehet hogy inkább csak a haverjai mondták h dugjon meg azt cső. Neki meg megszólalt a lelkiismerete és ezért nem akar többet.
2014. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez nehéz kérdés egy kívülállónak, de szerintem nézz a szemébe és kérdezd meg töle, tudom hogy könnyü mondani, de ez a legjobb ötletem :)
2014. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Moszuke ***** válasza:
valami ilyesmiről van szó.
2014. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5. : miután megpróbált lefeküdni velem mondta h ő nem tervezte meg ilyenek, és már 3 hete szakitottunk, nem lenne fura ha megkérdezném? azóta nem is nagyon beszélgetünk
2014. márc. 16. 16:58
 8/10 anonim ***** válasza:

okos kislány vagy. időben kiderült ,hogy csak arra kellettél.

sose sajnáld!

aki igazán szeret ,az képes lesz hónapot ,vagy kettőt hónapot is várni és megértő lesz.

2014. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jol tetted, hogy nem mentel bele. Valoszinuleg csak azt akarta mert ha komolyabbat akar akkor nem igy kezdi az egeszet. Nincs mit sajnalj rajta es meg ne is sirj erte. Szanalmas alak.
2014. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

háh én egy éve várok a barátomra, mert nem akarja még, de ilyet én még nem is hallottam hogy a srác nem akarja hogy megtörténjen

áh én szóval nem is tudom

bocs tudom hogy off

de egyszerűen már kifakadtam.

2014. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!