Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a párom előtt, aljas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom előtt, aljas hazugságokkal mártottak be, hogyan bizonyíthatom az igazam?

Figyelt kérdés

Mérges voltam rá a napokban, ezért otthagytam, egy ismerősével beszéltem, párszor hátha tudna segíteni, és amikor megirta hogy mit kent rám a hátam mögött az a szemét, azonnal elmentem a páromhoz hogy tisztázzam. de akkora már meg ingott a hite bennem. hiszen legalább 3 napja volt hogy otthagytam, mert nem figyelt rám eléggé, de inkább volt ez figyelem felkeltő esemény. nem végleges döntés volt. de ő annak vette.

ma elmentem hozzá, be engedett és elkezdtünk beszélni. rögtön a saját becsületemet megvédtem. semmi nem igaz az állításból miszerint rá másztam volna a haverjára, mikor ketten maradtunk a párom lakásán. mert egyik ismerősével elmentem dohányt venni. alig pár perc volt. ami igazából történt ültünk az asztalnál, és beszéltük h vennem tőlem egy tévét.

nem gondoltam volna róla hogy ennyire kétszínű. még meg is bíztam benne.

párommal beszéltünk erről, és hinni akart. odajött és megcsókolt. éreztem a szenvedélyt benne, a szerelmet. majd leültünk és egymáshoz támasztottuk a fejünket. én is sajnáltam azt amit tettem, és ő is, hogy hitt annak a fickónak. majd megfogtam a kezét és behúztam a háló szobába. lefektettem magam mellé hassal, és átkaroltam a karját. a többi a természet dolga volt. de éreztem benne a szerelmet, a bizalmat, az erőt. de utánna.... azt a fájdalmat és szomorúságot. kérdeztem h ujra akarom e kezdeni. mondtam hogy igen. mondta hogy kell neki idő, és hogy mennyek el haza.

egy hónap híjján fél évig voltunk együtt.

a fickót alig 3 hónapja ismeri.

hagyok neki időt.

kértem hogy bizonyítsak, ő aztmondta meggondolja. de ne vegyek semmit készpénznek. ugy érzem igazából most már rajta áll kinek mit hisz el. attol tartok, hogy az a fickó ujra átfogja verni. olyan törékeny lelke van. együtt sirtunk.

szerintetek?



2014. márc. 17. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a bűnösök magyarázkodnak, ha nincs bizalom hát így jártatok.
2014. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem volt végleges a döntésem. ezért mentem el és védtem meg a becsületem. mert csak azt akartam hogy figyeljen rám. nem magyarázkodni mentem oda.
2014. márc. 17. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én azért eléggé elkeserednék, ha a párom nem nekem hinne egy helyzetben. Egy ilyen "kapcsolatnak" semmi jövője nincsen, felesleges küzdened azért, hogy higgyen neked.

20N

2014. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még ha szerelmes is vagyok belé és nagyszerű ember?
2014. márc. 17. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a zavaros szófosást érti valaki?
2014. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!