Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bizonyíthatom be úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyíthatom be úgy általában a lányoknak, hogy nem vagyok segfej?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 14:03
1 2
 1/19 AvernusTriad ***** válasza:
Türelemmel. Ha tényleg nem vagy az, ki fog derülni.
2012. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
bókolj nekik, légy intelligens. és ne légy s.fej :D 14/f
2012. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne viselkedj s%ggfejként és akkor nem fognak annak nézni. Egyáltalan miért kell ezt bebizonyítanod?
2012. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
mert nem nagyon vagyok nyitott, nem azért érzem, hogy bizonyítanom kell, hogy nem vagyok az mert attól félek, hogy az vagyok, hanem egyerűen nem tudok közeledni, attól tartok, hogy az leszek.
2012. júl. 8. 16:01
 5/19 Nagyfater ***** válasza:
76%
Mindenek előtt úgy, hogy megtanulsz helyesen írni (nem "s.gfej", hanem "s.ggfej"). A többi már jön magától.
2012. júl. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Mamechiho válasza:
A tapasztalat magáért beszél. Légy mindig kedves és udvarias a lányokkal, egy igazi lovag, kinyitod nekik az ajtót, elviszed egy cukrászdába, stb. Bár más fiúk szemében nevetséges az úriember fogalom, a lányok igen is buknak az úriemberekre. Beszélj szépen a lányokkal, ne légy hisztis (igen, a fiúk is szoktak hisztisek lenni, mintha nekik is lenne egy "havi időszakjuk"), tudj szinte minden témához hozzászólni, pl. természet, könyvek, zene (na jó, a körömlakk és smink téma hanyagolható). Nekem mai napig jól esik amikor például szállok fel a buszra és egy kedves idős bácsi előre enged, mert úriember 80 évesen is.
2012. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Örülj neki hogy te még bizonyíthatsz!:D

Én már köztudott s.ggfej vagypk az osztályban:(

De nem akarok az lenni! Hiába, s.ggfejekközt nőttem fel, az is maradok. Egyszerűen nem bírom megállni hogy be ne szóljak valakinek:::d(-_-)b:::

2012. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Például úgy tudod bizonyítani, hogy megtanulsz helyesen írni!

a segg(szép szó) két "g"

2012. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Ne! viselkedj úgy ez a legegyszerűbb :D
2012. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A Tengerész ***** válasza:
Ha az vagy akkor sehogy. Ha nem, akkor nem kell bizonyítani. Ha az a bajod, hogy gátlásos vagy ezen az erőltetés nem segít. Keress valami olyat amiben lesz sikerélményed. Sport, társas hobbi, de ne a számítógép, szóval olyat ahol emberekkel kell folyamatosan kapcsolatban lenned és összeköt velük a tevékenység. És egyszercsak az idő megoldja. Én piszok gátlásos voltam, lebénultam ha a lányokhoz közeledtem. Aztán elkezdtem dolgozni, sportolni és eljött az idő amikor szinte nem volt nő akit ne tudtam volna megszerezni, mert az lettem akire kíváncsiak voltak. Azok meg a "nagyonjófejek" akire buktak a csajok tizenéves korunkban, unalmas egysíkú bunkók maradtak. Hidd el, ha nem koncentrálsz görcsösen a dologra elmúlik.
2012. júl. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!