Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy visszafo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy visszafogja magát? Bővebben lent:

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, a barátom 20. Jó a kapcsolatunk és szeretettel teli, több mint 4 éve ismerjük egymást, sokmindenen keresztül mentünk. Van egy haverja, aki szerintem bizonyos okokból rossz hatással lehet rá, de legalább egy ilyen barátja mindenkinek van, ez nem számít, nem szólok bele a barátságukba. Az viszont nagyon zavar, hogy ennek a haverjának az édesanyja (állítólag kései 30-as, de kései 40-esnek néz ki, de az a tipikus "menő , jófej laza anyuka vagyok(azthiszem)" típus) rendszeresen hívogatja a barátomat, tudtommal hetente legalább egyszer, és nyáron írogatott is neki. Nem feltétlen arról van szó szerintem, hogy rágerjedt, bár el tudom képzelni, hanem egyszerűen csak állandóan keresi, elhívogatja ide-oda, és borzasztó negédesen viselkedik vele. Egy ideig lenyeltem a tényt, de amikor a legutóbbi nyáron, PONT A SZÜLETÉSNAPOMON hívta el valami hajókázásra a Balatonon, kiborult a pohár. Persze a nyomásomra nem ment el, bár a nőci sokáig győzködte hogy másnap azért csatlakozzon. A dolog azóta sem változott, még mindig tapad. Ha megmondanám a barátomnak hogy ez mennyire zavar, biztosan azt mondaná hogy túl lihegem, de ez akkoris NONSENSE! Ti mit tennétek a helyemben?

2014. márc. 19. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám megbeszélni vele hogy ez nem teljesen jó így neked. Ha nem hat akkor hát nem tudom. Abból csak a baj lenne ha a nővel beszélnél, szóval lehet hogy le kell ezt nyelned.
2014. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

de legalább egy ilyen barátja mindenkinek van


Hát nem. Nekem nincsen. De ha lenne is hamar leépíteném.

2014. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen fél percen keresztül kacagtam. Velem is így volt, de én egy csirke és egy konyhakés segítségével bemutattam, mi fog történni a nyakával, ha folytatja ezt. Persze mindezt kaján vigyorral a képemen, bámulva őt. Meglett a várt hatás.
2014. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem is sincs ilyen barátom, de én ezt nem is tűrtem volna el ennyi időn át. Sürgősen beszéljétek meg...őszintén szólva azon se lepődnék meg ha már rég viszonyuk lenne a hátad mögött.
2014. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá szerintem, hogy mégis MIÉRT van ennyi köze ennek a nőnek a fiúk barátságához. Az, hogy ez a barát rossz hatással van a fiúdra csak egy dolog, de mégis mit keres képben ez a nő? Talán munkát ajánlott neki? Ez a születésnapos dolog meg az extrája a dolognak. Még a te nyomásodra marad csak otthon a szülinapodon? Ez a helyzet tök egészségtelenül hangzik. Szerintem is beszéljétek erről a pároddal. A nőt semmiképpen se keresd meg, mert abból csak rosszul jöhetsz ki.
2014. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtt: érthető hogy látatlanban ezt feltételezed, nekem is rögtön ez jönne le. De itt 100% hogy nincs szó ilyenről. egy az hogy nagyon ismerem a barátom ízlését, 2: az a nő egyáltalán nem vonzó és ezt nem a harag mondatja velem, az én külsőm meg (tényleg nem önimádatból) kellemes, és soha nem rúghat labdába mellettem. Ezt én tudom. a dolog teljesen egy oldalú, nem is félrelépéstől tartok, csak idegesít, hogy az a szottyadék egyáltalán ellenem áskálódik. nincs jobb dolga egy felnőtt embernek?
2014. márc. 19. 18:15
 7/12 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék, én tisztelem a felnőtteket és fel nézek rájuk, de az ilyet kapásból lenézem. A csirkésnek meg üzenem, hogy bár megtehetném, de a plusz csavar a dologban, hogy a nőci a barátom anyjával is puszika-pacsikázik :)
2014. márc. 19. 18:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát úgy tűnik, nincs és ez elég elszomorító. Én röstellném magamat baromira a helyében, de hát vannak még semmire se tekintettel lévő önző emberek. Minden esetre beszéljétek meg, hogy ez így nem megy tovább. Esetleg a haverját megkérhetné, hogy állítsa az anyját, vagy keressetek az öreglánynak egy csávót. :D
2014. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, az lenne a legjobb ha lenne végre valakije. Csak az a baj hogy elég unalmas személyisége van és a külseje sem nagy durr, ráadásul tudtommal vegetáriánus, és olyan pali aki ezzel a ténnyel együtt tud élni igen ritka és nehezen beszerezhető. Bár ki tudja..
2014. márc. 19. 18:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetetlen, tuti van vegetáriánus pasi is, aki szintén nem egy nagy durranás, aztán hátha ők találnak valami izgalmasat egymásban. Sok sikert! :)
2014. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!