Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha a fiu fel a szerelemtol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha a fiu fel a szerelemtol, nem akar komolyat, de extra jol erezzuk magunkat, s minden jo. S mar szinte szerelem, s megis visszafogja magat, akkor lehet abbol meg szerelem?

Figyelt kérdés
2 honapja jottem ossze ezzel a fiuval, aki 25 eves, en 21, volt neki egy 7 eves kapcsolata, de kozben azert elte az eletet, most mi is ugy indultunk neki, h semmi komolyat, de kozben en rajottem, h mennyire talalunk, s mar az elso csokbol tudtam :) s minden anyira jo, de mikor nagyon nagyon jo, megjed, s egy napig el van tunve... sajnos kovettem el egy hibat, h a legjobb baratjanak beszeltem kettonkrol, ezert most szunet van kettonk kozt, mar ket hete, de azalatt mar egyszer randiztunk, beszelgetunk, s tegnapelott udvarolt nekem, h tegnap bejon, de megint eltunt, azt viszont tudom, h rengeteg a gondja mostanaban, s ezert nem tud olyan lenni mindig, de ha turelmesebb leszek, akkor kialakulhat az, ami mar elkezdodott, csak felbe maradt? nekem borzsztoan hianyzik... en ugy hiszem szeretem
2010. ápr. 10. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele... Mondd el az érzéseid, hogy rossz neked, ha eltűnik, és mond el, hogy nem akarod megijeszteni, haladjatok az ő tempójában. Nem tudom mi a jobb elmondani, hogy borzasztóan hiányzik, vagy visszafogni az ilyen érzéseket, hogy a másik ne ilyedjen meg??? Hát nem tudom... kérdezz rá, miért fél a szerelemtől? Én meg még össze sem jöttem azzal akivel szeretnék, de azért borzasztóan hiányzik, majdnem el is mondtam neki, de nem mertem... majd mondom neki legközelebb :) Ha lesz legközelebb amikor beszélhetek vele, mert minden olyan reménytelen..., de azt hiszem ha igazán akarunk vlaakit, ha szeretjük az illetőt, őszintének kell lenni, és nem szabad félni. Ki tudja elmondhatjuk e amit akarunk, olyan rövid az élet... az érzéseket ki kell mondani, bár érezni kell mikor, mert mindennek ideje van, a túl korán kimondott, még nem eléggé kialakult érzések esetében jobb várni, és figyelni, hogy vajon mi is az amit érzünk, ha eltelik a kellő idő akkor mondjuk ki őket. De szerintem azt, hogy hiányzik neked amikro nincs ott két hétig azt lehet mondani, az még nem ilyesztő.
2010. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!