Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy olyan lánnyal akinek tetszem, de direkt visszafogja magát, hogy ne kerüljön hozzám közel?

Figyelt kérdés

Sőt, kifejezetten flegma, és elküld, ha odamegyek.


Én átadtam neki a labdát... nem zaklatom, de nem tudom, hogy addig hogy kezeljem.


Ügyet se vegyek róla, vagy legyek vele kedves és változatlanul nézzem néha, mosolyogjak rá, próbáljak vele beszélni?


2012. szept. 9. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen p*cs, akkor én hagynám a francba, így nem lehet, mert így minden alkalommal elküld a sunyiba...
2012. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ezt egy ismerősöm írta:

"te többet akartál, mint ő!

ő nem akarja, hogy te többet akarj, mint ő!

ő fél attól, hogy miattad megcsalja a barátját, ezért inkább nem is keresi a társaságod, nehogy kísértésbe essen!

lehet, hogy ő is kicsivl többet érez irántad, csak nem akarja ezt bevallani, se neked, se a barátjának, se magának! csak tudatalatti az egész!

szerintem ha tényleg te is többet akarsz, mint barátság, akkor keresd a társaságát és tisztázzátok le a kapcsolatotok folytatását, mert ez nem állapot, hogy ilyenek vagytok egymással. "

2012. szept. 9. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Szard le szerintem :)
2012. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nagyon tetszik, nagyon aranyos volt aznap este. Vissza szeretném kapni azt az aranyos lányt....
2012. szept. 9. 20:23
 5/7 A kérdező kommentje:
:D semmi értelmes válasz? :D Hol vannak ilyenkor a casanovák, meg a kultúrtrollok?
2012. szept. 9. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:

én is hasonlóan vagyok most, mint ez a lány ismerősöd.

van egy srác, ki tetszik, én is bejövök neki, ha jól gondolom, nekem úgy jött le.

de inkább visszafogom magam, alig szólok hozzá, csak ha muszály, mert van barátnője és ezt tiszteletben tartom.

2012. szept. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát öcsém, az aranyosság gyakran színjáték, a személyiség gyémánt, az ösztön pedig szemétdomb.


Vagy legyél flegma, és ezáltal keltsd fel az érdeklődését, vagy hagyd a P***BA.


Csak tanács.

2012. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!