Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek aggódnom kell, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódnom kell, ha a pasim egyik este ahelyett, hogy velem talizna, piálni megy a haverjaival?

Figyelt kérdés
Az eset annyi, hogy az elmúlt pár napban nem taliztunk amúgyse sokat, mert két nap nekem nem volt jó, a harmadikon szintén, mert egyik este lusta voltam, másik este más dolgom volt, harmadik este meg névnapra vagyok hivatalos, ezért mondtam nemet a talikra, most meg ő jön azzal, hogy ma inkább sörözne ahaverjaival, mert utána úgyis köv egy-két napot együtt töltjük, wellnesselni megyünk.. Most agódjak? Nem hiányzom neki?

2014. márc. 19. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Maradj nyugton. Lusta voltál vele találkozni, akkor most nem hiányzott neked?
2014. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"mert lusta voltam"


még te ugatsz???? Megérdemled! Visszakapod! Most ő lusta találkozni veled. Hisztis pcsa.

2014. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Öt este miattad nem találkoztatok, akkor mit aggódsz? Neki is lehet programja.
2014. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem kell aggódnod... egyszerűen a haverjaira is kell időt szánnia melletted...
2014. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
remélem igazatok van :) nem avgyok hisztis, és a lustaság pedig idézőjeles volt, tehát úgy értettem, hogy fáradt voltam nagyon sokáig volt meló..
2014. márc. 19. 16:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha te kétszer utasítottál vissza találkozót, hiába várod el hogy ne tegye ugyanezt.
2014. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tulajdonképp nem visszautasítottam, csak egyik nap fáradt voltam, említettem a sok munka miatt, a másik nap pedig dolgom volt. otthon kellett segítenem!
2014. márc. 19. 17:06
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

Tök mindegy mit miért csináltál, neki is lehet más dolga, most épp a haverokkal sörözés, egy szavad se lehet!

26F

2014. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nehogy már ne mehessen el a haverokkal sörözni...azért mert van barátnője, akkor hanyagolja el a haverokat? Hagyd élni, neki is kell egy kis magánélet, egy kis sörözgetés...nehogy már ez baj legyen...


L24

2014. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!