Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is haragudnátok, ha születé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is haragudnátok, ha születésnapotokon a párotok a haverjaival lenne egész napos programon és csak este toppanna be felköszönteni?

Figyelt kérdés

Nagyon mérges vagyok rá emiatt...


Most komolyan akkora elvárás lenne, hogy velem menjen valahova ezen a napon, velem töltse és ne a haverokkal?


Nincs is már kedvem hozzá este, előre látom, hogy próbál jópofizni, közben 9-kor már ásítozik milyen fárasztó volt ez a nap neki...


2012. ápr. 22. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
őszintén szólva szerintem egy unalmas színtelen, érdektelen kreténnel vagy együtt. Ezen sűrgőssen változtass!!! Küld el a p*csába!
2012. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is mérges lennék.Viszont azt csinálnám,hogy már csak azért sem találkoznék vele,azt mondanám hogy bocs-de programom van,elmegyek megünnepelni a szülinapom,vagy vmi hasonló,és hadd egye a fene.
2012. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
persze,hogy haragudnék,a párom elsőbbséget élvez,főleg ha még szülinapja is van
2012. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Diavolino44 ***** válasza:

Ez egy kicsit bunkóság valóban!

Velem is volt már hogy a barátaimmal voltam mert pont úgy jött ki hogy akkor értek rá. De az első dolgom volt őt felhívni s felköszönteni.

Mindenképp vesd a szemére hogy ez neked nem tetszett.

2012. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Neki is az volt az első reggel, hogy felköszöntött! Ha még ezt sem tette volna meg szóba se állnék vele az biztos!

De elvártam volna, hogy lemondja a fiukkal a programot és velem töltse a napot, nem csak este.

2012. ápr. 22. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz valakit, nem lehet csupa elvárásra építeni..

ha rózsát hoz, majd kiakadsz, hogy te orchideát szerettél volna?

örülj neki, hogy megköszönt, hogy készül az estére. Ha kierőltetted volna belőle az egész napos programot, tuti összevesztetek volna.

2012. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az gaz, ha nem veled toltotte a napot...eszerint tobbet jelent neki a haverok mint te..:/
2012. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
SZAKÍTS VELE!! az egy hülye barom aki pofátlan mert nem képes felköszönteni :S amúgy igen, mérges lennék és szerintem mindenki. dobd a francba azt a bunkót, sokkal jobbat érdemelsz nála :)
2012. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En baratnom, szulinapomon delutan fehivta hogyelmenne ceges bulira, es el is ment eszaka pedig szo nelkul lefekudt mellem aludni, mas nap nem beszeltem hozza es nem ertedte miert haragszom ra. ( Ahol en O szulinapjara elore foglaltam szallast meg kedvenc kajajat szobaba tortaval pezsgovel) Mai napig merges vagyok ra.
2013. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!