Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-24 éves lányok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24 éves lányok nektek mennyire fontos, hogy egy pasi/fiú idősebb, magasabb legyen nálatok? Max hány év kor különbséget tudnátok elfogadni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Az én korosztályomban sajnos kevés/ritka az olyan lány akivel el tudnám képzelni a hosszú távú kapcsolatot.. Viszont az idősebb(20-24)csajokkal sokkal jobban kijövök.Elég érettek hozzám.Külsőre elegáns stílust képviselek az arcom ami fiatalosabb mint ahány éves vagyok. Nos, vélemények?

2014. márc. 20. 06:46
 1/9 anonim válasza:
83%

Az számomra nagyon fontos, hogy magasabb legyen. Idősebbnek nem muszáj idősebbnek lennie, de általában a fiúk később érnek, szóval jobb, ha idősebb. Ha még sem, akkor nálam maximum 2 év az amivel fiatalabb lehet.

"Elég érettek hozzám." nem az a kérdés, hogy ő érettek-e hozzád, hanem te hozzájuk

2014. márc. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

17 évesen nem kell meg hosszútávon gondolkodni..a fél év viszont hosszútáv..


20 évesen mg volt prőbálkozásom 17 alattival,nagyon jőfej nagyon jő pasi volt, de esélytelen.

Egyszerűen annyira más életszakaszban jár az ember, hogy a szexen kívül más nem működik, csak ideg őráig.

24 évesen pedig már élettársam volt, dolgoztam és a házasságról beszéltünk, pedig énis jól kijöttem a fiatalabb fiúkkal,de ez még egyáltalán nem jelettette azt, hogy párkapcsoat szempontjáből gondolkodjak velük..


A férjem(mert azóta már a férjem:) 19 volt,amikor 24 éves barátnője volt..

Egy rövidideig működött, pedig a férjem is érettebb volt ,és most is az a koránál. 19 évesen önenntartő vt(sajnos) saját lakással..stb..de más életszakasz, más vágyak, egy 24 éves lány már egy gimistől vagy egyetemet kezdőtől nem nagyon kapja azt,a mit egy kapcsoattól elvár.

Nem hiszed el, hogy pár év alatt mennyit fogsz változni..

Én azt látom, hogy 22 től 28 ig a férjem mennyit változott, pedig az élet úgy hozta, hogy korán ért, mégis..


Szerintem kezdj esetleg csak kicsit idősebb lánnyal,mha anynira az idősebbek jönnek be. Pl végzőssel, de ne felnőttel,mmert akármenyire érett vagy, még nem vagy felnőtt..(nem csak a korod miatt;-))

(Magasság..mindegy mennyivel, de legyen magasabb, a férjem és köztem 3-4 cm van én 174 cm vagyok)


27/n

2014. márc. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint 17évsen már a fél év is lehet hosszútáv..erre gondoltam
2014. márc. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kisfiú vagy még hidd el....nem fognak rád idősebb nők férfiként tekinteni...nyugodj le,ráérsz még
2014. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vennék komolyan egy 17 évest, bármilyen érettnek is képzeli magát teljesen más életszakasz.
2014. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Eddig sikerült kifognom a komolytalan,hazug barátnőket..sajnos.

Jobban bele gondolva tényleg lenne egy pár hátránya egy ilyen kapcsolatnak. Például,hogy még nem egyedül élek,nincs saját lakásom..Ami azért valljuk be komoly szerepet játszik egy párkapcsolatban.Aztán nyilván a lánynak is kényelmesebb lenne ha a párja el tudná vinni őt munkába kocsival(nem kéne gyalogolnia,busz stb). A többi hasonló ''apróságról'' nem is beszélve...

2014. márc. 20. 13:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Számomra is fontos, hogy magasabb legyen a pasi, mondjuk az még jó, ha olyan magas, mint én, de nálam alacsonyabb ne legyen! És max.5-6 évvel lehet idősebb nálam.
2014. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Számomra fontos volt, hogy magasabb legyen az akivel együtt vagyok. én 175 centi vagyok, a férjem pedig 190. Így pont jó.


A kor nem érdekelt különösebben. Több fiatalabb pasim is volt, de eddig a férjem viszi a pálmát:D 3 év 5 hónappal fiatalabb nálam. 24 éves voltam amikor összejöttünk, ő épphogy 21. Másfél évvel később házasodtunk, de így is nagyon fiatal volt még akkor. 22 éves. Én meg 25.


Sokkal érettebb mint bárki más akivel eddig találkoztam. Más pasival 1 évet sem bírtam ki... a leghosszabb kapcsolatom előtte 10 hónapos volt. Szóval senki mással nem jutottam el évfordulóig, és együtt élésig sem.


A férjemmel meg majdnem 4 éve együtt vagyunk már, 2,5 éve házasok, és ennél boldogabbak már nem is lehetnénk:)

2014. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátom 5 évvel és 3 hónappal fiatalabb nálam! 23 voltam (Ő már majdnem 18) mikor összejöttünk, most 25 vagyok! Nagyon jól megvagyunk....
2014. márc. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!