Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Lányoknál miért fontos az 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lányoknál miért fontos az 1 kapcsolatban, hogy idősebb legyen a pasi náluk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát pl azért, hogyha meglátja a salátáimat, ne szaladjon haza anyucihoz, hogy az mi volt.


Amúgy meg azért, mert az idősebb pasik éretebbek

2012. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Tiniknel azert, mert nagyobb az eselye, h van kocsija meg munkahelye szal van love.

Kesobb meg ugye egy 22 eves no siman bevallalna, h szuljon.

Egy 22 eves pali viszont nem fog orulni.

Szal inkabb egy 26 eves, az mar csak nem parazik annyira.

2012. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
nem olyan fontos, de mivel ÁLTALÁBAN egy pasi éretlenebb egy ugyan olyan korú lánynál, addig inkább az idősebbek között keresgél az ember. főleg tinikorban érthető..
2012. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez nem erettseg kerdese, h undorodik valaki a salatatol vagy sem.

Te lefekudnel Quasimodoval?nem?akkor meg nem vagy eleg erett.

2012. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Valóban nem éretség kérdése, csak tudod a velem egykorúak szerintem azt se tudják, hogy mi az.
2012. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
azt hiszik, mert idősebb már egyből érettebb és tapasztaltabb stb. én már megtapasztaltam, hogy nem az életkor a döntő.
2012. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

# 5


Hány éves vagy? Én szeretem a salátát, egészséges;)

2012. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindjárt 17
2012. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Tiniknel azert, mert nagyobb az eselye, h van kocsija meg munkahelye szal van love."


Ez a megállapítás nem helyes. A fiataloknál, 16-17 éves korban a lányok jóval érettebbek a fiúknál, és nyilván emiatt nem a saját korukbeliekkel kezdenek kapcsolatot.

2012. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Köszi. Jó korosztály:)
2012. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!