Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, miért nem kellek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, miért nem kellek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, a környezetem csinos, szép lánynak tart, sportolok, egyetemet végeztem, alapjában véve vidám, vicces vagyok. Az utóbbi 3 évben viszont valahogy elkerül a szerelem. Nagyon sok fiú meg akar ismerkedni velem, viszont szó nélkül lelépnek (ha csak nem azzal kezdik, hogy szexen kívül mást nem akarnak), amit nem tudok hova tenni. Először azt hittem az a gond, nincs kedvük kivárni míg ágyba visznek, utána próbáltam ezen változtatni, majd pár alkalom után így is leléptek. Tanultam külföldön is, ugyanez volt a helyzet a külföldi pasikkal is. Régebben sose volt ilyen problémám, hosszú kapcsolataim voltak. Most viszont már elment az önbizalmam is és nagyon elcsüggedtem. Én csinálok valamit rosszul, vagy ez általános jelenség? Már igazán vágyom szerelemre, egy normális párra aki képes egy nő mellett megmaradni. Hol találhatnék ilyet? Nincsenek magas elvárásaim, viszont azért egy bizonyos szintet üssenek meg.

2014. márc. 20. 11:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Irj privit! ;)


Ha irsz kapsz kėpet is!: *

2014. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha mindenkivel mindenhol minden pasival ez a gond, akkor ott el kell azon gondolkodni, hogy veled is lehet valami probléma.
2014. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen, már nagyon sokat gondolkoztam ezen, hogy ha velem van a gond, akkor mi lehet az. De nem értem, ha régebben is ugyanilyen voltam és volt évekig barátom, akkor ugyanezzel a viselkedéssel, miért "menekülnek" előlem most.
2014. márc. 20. 11:43
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem ismerlek.

De viszonylag hamar meg tudnám mondani egy 15-20 perces levelezés alapján is.

Van pár lehetőség, ebből a fele a te hibád.

2014. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Valamit nem jól csinálsz.....valamiért elveszítik a motivációt a partnereid!!! Mennyi idő elteltével lépnek le? Milyen korosztályú partnereid voltak ?

37F

2014. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 24 éves vagy és "régen " is ilyen voltál,és akkor működött,az azt jelenti,hogy ugyanolyan szinten mozogsz,mint "régen" és mivel már más korosztály vagy,gondolom a pasik sem az a korosztály ami "régen" volt,és valószínű ennek a korosztálynak már nem felel meg az ami a "régieknek" ami teljesen érthető.
2014. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Velem körülbelül egy idősek voltak, +/- 2 év. Változó, van aki 1-2 találkozás után, van aki 2 hét után, és volt olyan is, akivel már-már azt hittem beszélhetünk kapcsolatról, de pár alkalomnyi szex után (majd felajánlotta, hogy csak szex vagy semmi...).
2014. márc. 20. 11:55
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja,valószínűleg valamit nem jól csinálsz vagy csak olyan korosztályban vagy ahol már másképp működik az ami régebben jól működött.Változol te és változik körülötted minden más is.
2014. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
* lépett le
2014. márc. 20. 11:57
 10/26 anonim ***** válasza:

Veszélyes korosztály vagy. Ha van eszed akk komoly, mély kapcsolat kell neked, hamarosan gyerekekkel biztonságos otthonnal. MENEKÜLJÜNK!!! Ha nincs, semmire sem vagy jo, esetleg 1...2 alkalomra, aztán: MENEKÜLJÜNK!!!!

Legyél nyitott és igényes, biztosan találkozol a megfelelövel.

2014. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!